Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is bocsánat, ha hosszú, de ki kell írnom magamból. Nem tudom, mi velem a baj, de úgy néz ki, belőlem hiányzik a "kellegypasi gén". Úgy érzem, a mai párkapcsolatok birtokviszonyok, és emiatt "nyűgnek" érzem, félek, hogy lekorlátoz, és nem tudom megvalósítani az álmaimat. Viszont attól is félek, hogy sosem leszek szerelmes. Egyszer voltam, és az csodás volt, de ő már nincs és azóta képtelen voltam bárkihez is vonzódni. Egyelőre nem bánom, mert leköt, hogy megalapozzam az életem, de egyszerűen az oldalt olvasgatva rettegéssel tölt el, hogy talán már vége, és úgysem fogok kelleni senkinek 30 után. Tudom, hogy ez milyen ellentmondásos, mert tényleg két teljesen ellentétes dologtól félek egyszerre. De alkudjak meg valaki mellett, hogy ne legyek majd később egyedül? Kérlek segítsetek! :(



2018. máj. 17. 18:07
1 2
 11/14 anonim válasza:

arra ne alapozz, hogy itt ezt írják. mert sokan nem is írnak ide és a jó dolgokat nem írják le csak a rosszakat. ilyen az emberi természet. itt sajnos nem tudsz olvasgatással vigasztalódni. beszéld ki valakivel.

ez mosta saját tapasztalat, de próbáltam a negatívumokra gondolni mikor vége volt egy olyan kapcsolatomnak ami nagyon megviselt. nem egyszerű feladat, de egyedül mások írásait olvasgatni nem lehet túljutni, ez is tapasztalat. de ha kibeszéled, kiírod magadból lehet jó és, ha arra gondolsz, hogy azok a negatívumok megszűnnek amik voltak, akkor lehet kicsit jobb. minden kapcsolat más, minden ember más és máshogy dolgozza fel. lehet furán hangzik, de csinálj olyan dolgot amit szeretsz, nevess sokat. ezek tényleg segítenek.

2018. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Oké, lehet, hogy csak bennem merült fel ez a kérdés, és most tapintatlannak fogok tűnni, de... az, hogy "ő már nincs", illetve "nem létezik", mit jelent? Szakítottatok, vagy rosszabb?
2018. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Meghalt.
2018. máj. 21. 19:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Sejtettem, sajnálom. Ebben az esetben szerintem nem meglepő az, hogy három év alatt nem léptél tovább, nem annyira hosszú idő az. Baromság, hogy 25 meg 30 év fölött lehúzhatod a rolót, gyakorlatilag akármilyen korban vagy, összefuthatsz olyannal, akiben ott van a potenciál. Tényleg csak annyi a kérdés, hogy mikor leszel kész arra, hogy közel engedj magadhoz valaki mást is.
2018. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!