Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húsz harminc évvel ezelőtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz harminc évvel ezelőtt is ilyen kemény volt a helyzet az akkori fiatal visszahúzódóbb, nem annyira jóképű férfiak számára?

Figyelt kérdés
Akkor is a nullához konvergált a pártalálási esélyük, vagy akkor még mások voltak valamennyire a női elvárások? Tudom, nem sok értelme van mostanság egy ilyen kérdésnek, de érdekel, hogy vajon a jelenkor durva mivoltának a része e a megnövekedett női elvárások halmaza, vagy régen ugyanez volt a helyzet ezen a téren?

2018. máj. 20. 22:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
78%
Én 36 éves nő vagyok,1 éve lettem újra aktív párkereső válás miatt.Én is tapasztalom amiket itt többen leírtak.Egész egyszerűen az internet előtt nem voltak ilyen hajmeresztő igények egyik részről sem.Persze akkor is voltak szátrok,meg minden,de senki nem várta el,hogy a csaja úgy nézzen ki mint Angelina Jolie a pasija meg mint Brad Pitt.Tudtuk,hogy az a média nem a való élet.Most meg az insta,facebook,stb világában a kettő összemosódott és ez a baj.Teljesen átlag pasiknak is olyan hajmeresztő igényei vannak,hogy csak pislogok(ugye én csak ezzel az oldallal találkozom,de nyilván ez nem nemfüggő).Én sose vártam el,hogy a pasinak lakása/kocsija/jachtja legyen és Hawaira menjünk nyaralni, de tőlem már elvárnák,volt akitől megkaptam,hogy lehetek ilyen béna,hogy még egy lakásra se tudtam lehúzni az exférjemet,nagyon életképtelen vagyok akkor,neki ilyen nő nem kell.Jah,mert nekem akkor jó volt a rendes,"szegény" fiú is.A másik amit állandóan megkapok,hogy öreg vagyok,neki max 30-ig kell nő(itt most 40 körüli elvált pasikról beszélek).
2018. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem értem. Sorban megy a panaszkodás, hogy egy csomó férfinak nincs igénye és gyakorlatilag egy fát is megdugna és egy bokorral is összejönne. Aztán megy a panaszkodás, hogy a férfiaknak milyen nagyok az igényeik már akkor is, ha nem túlsúlyos barátnőt akarnak.

Most akkor mi?

2018. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!