Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, aki már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki már régóta tetszik. És úgy vettem észre, én sem vagyok közömbös neki. Akkor miért nem halad a dolog?

Figyelt kérdés

Lassan feladom,és ez így marad.Nem fogok nyomulni (ennel jobban)!

Mit kellene tennem?!

Van egy pasi ismerősöm,barátom,akinek szoktam erről mesélni,szerinte megbolondul értem a srác,csak én nem akarom látni.(pasi szemmel ez így fordíttandó?)Akkor miért nem fordul ez a dolog komolyabra??



#csók #pasi #megrekedés #Erős szimpatia
2018. máj. 23. 10:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ok, mit szeretnél hallani?

Tök jó érzelmi zsarolót játszani, fenyítgetni és minősítgetni valakit, a személyét kikezdeni, ha egy tette nem tetszik neked. Mindent jól csináltál, jár neked a keksz. :D

2018. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem zsarolom erzelmileg!Akkor soha senki ne nyilvanitsa ki mit gondol,mit erez bizonyos dolgoról.Csak bologasson.Hisz ellenkezo esetben erzelmi zarolast kovet el,illetve erzelmi zsarolas aldozata lesz!Had dontsem mar el egy adott szituacioban mi zavar es mi nem.

A kerdes nem erre iranyult.A valaszom sem.

De azert koszonom a negativ valaszokat is,mindenből lehet tanulni.Ha mast nem akkor azt mindenkep,hogy milyenek ne legyunk!

A normalis valaszadoknak is nagy köszi!

Tehat komunikacio! :)

2018. máj. 23. 13:14
 13/23 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2018. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%

Na jó estét kedves Alexa, elolvastam amiket írtál.(Most így foglak hívni, mert jól esik, a srác meg legyen Botond.)


Botond nagyon bátortalan, valószínűleg nemigazán tudja mit kellene tennie, szerintem nincs működő férfi ősképe.Tudsz valamit arról, hogy az apja milyen, vele nőtt-e fel, törődött-e vele?

2018. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Szia!Botond errol nem meselt.

Hamar zavarba jon,de felenknek nem mondanam őt!

2018. máj. 24. 05:36
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem rögtön kérdezd meg tőle, hogy hozzád jönne e feleseggül. :D
2018. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet még az is, hogy nagyon erős a vonzalom és ettől a legbátrabb emberek is meg tudnak borulni.
2018. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy erős a szimpatia!!!Érzem!De mégsem törrénik előre lépés!Csak hülyít??? 🙄🤔
2018. jún. 4. 17:28
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem hülyìt. De nem mer lépni. És nem is lesz előre lépés, ha te nem teszed meg. Ha kell neked, akkor lépj.

Ezt itt leírtuk már páran, nincs már mit hozzáfűzni.

2018. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Na szóval.Kaptam egy olyan monológot,ami arról szólt burokban,.

..hogy ő ért mindent,h tudja mi ez kozottunk..

de az elet nem habos torta...

..hogy nagyon sonat jellene meselnie,hogy en ezt megertsem miert mondja...

MEGSEMMISÜLTEM!

2018. jún. 7. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!