Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 évesen csak a prostituáltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen csak a prostituáltaknál van esélyem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és egy ideje azon gondolkodom,hogy prostituáltakhoz folyamodom. Mivel csak "átlagos" fiú vagyok így az én véleményem szerint felesleges ismerkednem mert nem kellenék senkinek sem. Nem adom meg nekik azt az örömöt,hogy a barátnőivel együtt kinevessenek amiért kezdeményezek náluk. Manapság az átlagos fiút emberszámba sem veszik ha nincsen pénze. Mivel a párkapcsolat engem egyáltalán nem érdekel és felesleges dolognak tartom. Ha prostihoz járok nem kell félnem attól,hogy megcsalnak vagy nem lennék elég jó és nem kell senkinek sem megfelelnem. A pénzemért olyan nővel lehetek aki rám sem nézne de így a pénzemnek köszönhetően megkaphatom. Nem akarom,hogy engem egy lány szeressen,tiszteljen,bízzon meg bennem mert ezek a dolgok számomra feleslegesek és semmit sem jelentek.

2018. máj. 23. 16:12
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Mégis honnan a büdös ... -ból tudjuk pontosan mi a bajod?

Itt senki sem doki.

De amíg ilyen értelmes vagy, hogy megmagyarázod neked mi a jó, Dr PhD Balázs, épp annak a jele, hogy szakihoz kéne menj. Az megmondja mi kell a magadfajtának.

Lehet heti prostikúra :DDDD

de lehet Xilox kezelés

2018. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Nem vitatkozom mert igazad van.
2018. máj. 24. 19:59
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Doktor vagyok, de hiába mondtam Bazsusznak, hogy kérjen segítséget... soha nem fog.


Tudjátok van az a bab, amit órákon át főzöl és ugyan olyan rohadt kemény szar marad. Na ő is ilyen. Csak fő a levében, de soha semmi változás nem lesz.


Néha kiereszt egy gyakori buborékot... és ennyi.

2018. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Korábban kértem időpontot a pszichiátriára de nem mentem el mert megfutamodtam.
2018. máj. 24. 20:27
 25/45 anonim ***** válasza:
Jó magam is milliószor tanácsoltam neked, hogy menj el a pszichiátriára - meg rajtam kívül még egy jó páran. Még egy laikusnak is feltűnik az írásaidról, hogy komoly gondok vannak a fejedben. De ha magadon nem akarsz segíteni, akkor hiába tépik itt neked a szájukat.
2018. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy mit vesztek észre rajta, hogy nem vagyok agyilag teljesen normális.
2018. máj. 24. 20:48
 27/45 anonim ***** válasza:

Az hogy pl ezen az oldalon lógsz 0-24...

Minden mondatodból amiket ide írsz, látszik hogy odabent sötétség van.

2018. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem tisztán..
2018. máj. 24. 20:54
 29/45 anonim ***** válasza:
Sose fogsz semmit megérteni, mert odabent gondok vannak...
2018. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Értem...
2018. máj. 24. 21:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!