Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos az hogy kerülöm a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az hogy kerülöm a nőket inkább minthogy leadjam az igényeimet?

Figyelt kérdés
Átlagos srác vagyok átlagos barátnőm lehetne de ignorálom őket mert nekem nagyon csinos barátnő kell, így jóval többet várok el mint amit nyújtani tudok.. Így persze nem nagyon fog összejönni barátnő, ezért inkább kerülöm a nőket...minden szempontból...
2018. máj. 25. 07:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, ebben az esetben ez a jogos megoldás.

Bár a kommented utána eléggé taszító... a válaszoló génje hibás, amikor te vársz el sokkal többet, mint amit nyújtani tudsz? :D

2018. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor is jogod lenne így élni, ha álompasi lennél.
2018. máj. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
Te életed, jogod van úgy élni ahogy akarod....és jogod van később megbánni is, csak az sem fog senkit érdekelni.
2018. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

jogos de nem vmi elfogadott..


én mondjuk 7.5/10-esként a saját kategóriámból vagy még kicsit feljebbről is válogathatnék de jelenleg nem akarok (tanulás, meló egyszerre)


gondolod nem néznek ki miatta? ne hidd

2018. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Itt szerintem az a baj hogy túlértékeled magadat! Nem vagy àtlagos! Az alatti vagy és haragszol az egész világra mert nem kapsz egy átlagos csajt sem.
2018. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kerülöd őket... Menj el akkor papnak.
2020. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!