Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van manapság annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyi 20-30 éves vesztes pasi?

Figyelt kérdés
A vesztes alatt azokat értem akiknek még 1 baràtnő se jött össze. Gyakran szűzek is vagy épphogy nem de az abban nyílvanúl meg hogy 1x elmentek egy fizetőshöz.
2018. máj. 27. 10:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
76%

A #36-os személyében végre egy normális nő is feltűnt az oldalon! Durva, hogy ilyen hozzászólást alig látni a férfiak lúzerezése mellett.


#40: Van róluk is szó, még ha nem is léteznek.

2018. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
#40 nem hiszem, hogy valaha az életben fogok annál nagyobb elismerést kapni, hogy egy gyakoris férfi is elismerte, hogy normális vagyok :D
2018. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Bocs, #41
2018. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
61%
#42: Gyk-n azért egy nagy szint! :D A való életben kajálni hívnálak el.
2018. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
67%

"És azokról az elkeseredett nőkről miért nincs szó, akik nem kellenek senkinek?"

Mert olyanok nincsenek. Legfeljebb olyanok, akik a szívdöglesztő alfahímeknek nem kellenek, más férfi pedig nekik nem kell.

2018. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

#40: én még csak egyszer találkoztam eddig olyan nővel, aki annyira elkeseredett volt, hogy magától rám írjon egy társkeresőn. Aki erre nem képes, az vlsz nincs annyira elkeseredve.


"mi nők kikészülünk attól, ha valaki inadekvát módon közeledik felénk vagy viselkedik velünk, mert baromi ijesztő meg furcsa tud lenni"

Ezt mondjuk egyrészt értem, másrészt kényelmesnek tartom ha olyasvalaki mondja, aki maga nem hajlandó közeledni. Nem állítom ezzel, hogy te ilyen vagy, csak hogy sok ilyet ismerek.

2018. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
75%
Ebből a hisztiből tök az jön le, hogy te is lúzer vagy, frusztrált, mert nem próbálkoznak nálad elegen, ezért írsz ki ilyeneket.
2018. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
65%

Én nem nevezném őket vesztesnek, de nyilván az irreális elvárásaik miatt kerülnek olyan helyzetbe, hogy nem találnak olyan lányt, aki velük szeretne lenni. Rengeteg itteni egyedülálló, akár szűz férfiről kiderül, hogy ők átlagos alatt is minimum valami modell kinézetű lányt értenek.

Sok kritériumot fogalmaznak meg a nőkkel szemben, amiknek szerintük meg kellene felelniük, cserébe ők általában ezeknek még a közelébe sem érnek.

2018. máj. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
33%

48 hatalmas kritérium, hogy ne legyen 250 kiló, puncja legyen és ne legyen mentálisan teljesen szétcseszve.

Nekem ez a minimum, ezután meg az összhangon múlik az egész.

Most meg mindjárt megkapom, hogy igénytelen vagyok :D

2018. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
27%
Egy kérdésnél tegnap ketten leírtuk, hogy nem tudunk nőként tekinteni egy párkapcsolatban arra, aki bántalmazó kapcsolatban élt. Durván le lettünk pontozva. Már az is hatalmas elvárásnak számít, hogy egy nő felnőttként viselkedjen és ne tűrje, ha verik? Mert, ha igen, elég elszomorító a helyzet nők terén.
2018. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!