Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van manapság annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyi 20-30 éves vesztes pasi?

Figyelt kérdés
A vesztes alatt azokat értem akiknek még 1 baràtnő se jött össze. Gyakran szűzek is vagy épphogy nem de az abban nyílvanúl meg hogy 1x elmentek egy fizetőshöz.
2018. máj. 27. 10:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
#19: Ja értem. Te azon csajok közül való vagy, aki ma délután rohanni fog titokban a kefélős randijára a jóképű sráchoz, aki történetesen a legjobb barátnőd hapsija, de előtte még jókat röhögsz a GYK-s srácokon, s háborogsz, hogy te is minimum részben okolva vagy ezekért a dolgokért. Értelek. Ilyenek vagytok, ti nők. ;) Könnyű ám felvértezve a magas lóról pofázni.
2018. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen csóró voltam/vagyok. Teljesen átlagos külsővel rendelkezem, mégis összehoztam egy házasságot, igaz vagy 10 éve váltam. Több hosszabb-rövidebb kapcsolatom volt a 10 év alatt, de közben éveket elszúrtam önsajnálattal is. A lényeg, hogy küzdeni próbálkozni kell, ha meg nem sikerül, akkor is dupla erőbedobással kell tovább próbálkozni. Lehet siránkozni, de, ha akar az ember valakit maga mellé, azért bizony MEG KELL DOLGOZNI!
2018. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
33%

"Lehet siránkozni, de, ha akar az ember valakit maga mellé, azért bizony MEG KELL DOLGOZNI!"

Na igen, csak aki nem néz ki jól, és pénzzel sem tudja ezt kompenzálni, az hiába dolgozik. Kb. olyan kilátásai vannak, mint Fogarasi Árpádnak, amikor elkezdett egyedül atombunkert építeni.

2018. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
74%
Mert a média azt sulykolja, hogy ha nő vagy, akkor gyönyörű vagy, mindenből a legjobbat érdemled, tökéletes vagy stb., akkor is, ha igazából semmit nem tudsz felmutatni azon kívül, hogy nőneműnek születtél. A férfiak meg kb. le vannak tojva.
2018. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
58%
Fogadni mernék, hogy minimum a fele azoknak, akik itt sírnak a nők nagy igényei miatt még nem próbálkozott be egyetlen hús-vér nőnél sem a való életben, csak olvasta gyakorin, hogy "a nőknek" (mint homogén csoport) elvileg nagyok az igényeik, ezért inkább meg sem próbálja és otthon sajnálja magát naphosszat, mert "úgysem kellenék nekik".
2018. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy olvasom, sok nő igényei akkorák, hogy nem lehet megfelelni nekik, és jóképű dugótársuk van. Oké, tételezzük fel, hogy ez van. De akkor MIÉRT az ilyen nagyigényű nőknek akar mindegyik "vesztes"- nek vett alak megfelelni? Bár részemről, senki sem vesztes alkat, akinek ennyi a hibája, hogy nem talál magának barátnőt. Az már igenis az, akinek semmi nem jön össze, mert fröcsögésen kívül mást nem tud. Mert itt is folyton jönnek a kérdések sorra, hogy kövér vagyok, halott vagyok, földalattiban lakom, - lehet csinos, szexistennő, huszonéves, tv-ben látott barátnőm? Még akinek nem is ezek az igényei, azok is valahogy a végén bahh, minden a nő hibája, a nő kezdeményezzen mindig és repüljön be az ablakon most rögtön.

Az megint más kérdés, hogy ki mennyit keressen a kapcsolatban, vagy ki tegye meg az első lépéseket, mert nem mindkét félnek tennie kéne a kapcsolatért, ha már ugyebár egyenlőek?

Megint meg fogom kapni, hogy hah, de ötvenezer elutasítás után nem látja az ember rózsaszínbe a világot. Teljesen igaz. De meg kéne vizsgálni, hogy az az ötvenezer milyen is volt. Meg, hogy a hiba bennünk is lehet. Nőkben, pasikban egyaránt.

Szóval, aki meg a forrongó, negatív nőszapuláson kívül semmit se képes csinálni, az miért is kéri ki magának, hogy vesztes?

2018. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
85%
#25: Sajnos a való életben sem mindig rózsásabb a helyzet, onnan is vannak nagyon rossz tapasztalataim. Volt, hogy megszólítottam egy tök ismeretlen lányt, átlagosnak mondható külseje volt, csendesnek, aranyosnak tűnt. Beszélgettünk, felvettem fb-ra, de visszagondolva voltak furcsa dolgok már az elején, pl. eltűnt, utána megint feltűnt, és zagyvaságokat írt, persze azt hittem, hogy valaki másnak szánta, csak véletlenül nekem küldte el. Egyszer találkoztunk, megbeszéltük a másodikat is. Nem jött el, kerestem, de nem értem utol. Hazaértem, erre rögtön írt, hogy ő milyen magányos, számon kértem tőle a dolgokat, de az volt a válasza, hogy ő nem egy 60 évessel akar együtt lenni (ő volt 23, én 30), különben is neki a "városi fiúk" az esetei. Ja, szóval a menő pasik kellettek volna neki, mindezt úgy, hogy ő egy szürke kis nyuszika volt, amikor egymás mellett sétáltunk, akkor is alig hallottam, hogy mit mond, annyira halkan beszélt, utána meg neten leqrvázta a nőnemű felmenőit, akik állítólag nem hagyták neki, hogy élje az életét. És miután megmondtam neki, hogy nem akarok vele beszélni, még írogatott, hogy vigyem már el őt szórakozni, mert magányos, meg állandóan hívogatott, néha még hajnalban is jött tőle hívás. Legutóbb a vonaton ült mellém egy csaj, akkor is én indítottam a beszélgetést, tök jól alakult minden, mondtam neki, hogy majd még beszélünk, és mondta, hogy rendben. Megjelöltem fb-on, semmi, egy darabig ott volt, hogy ismerősnek jelöltem, most már az sincs, de vissza sem igazolt. És ez csak két példa az élő ismerkedésről, még hosszan lehetne sorolni az eseteket, a legtöbb ember ott sem különb, mint neten. Az ilyenek után felmerülnek bennem olyan kérdések, hogy érdemes-e egyáltalán bárkinél is kezdeményezni, meg hogy hol vannak azok a tisztességes, normális nők, akikkel állítólag tele van a világ.
2018. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
70%

26 kíváncsi vagyok, hol vannak azok a "normális" nők.

(segítek: párkapcsolatban)

2018. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
34%

"Ahogy olvasom, sok nő igényei akkorák, hogy nem lehet megfelelni nekik, és jóképű dugótársuk van. Oké, tételezzük fel, hogy ez van. De akkor MIÉRT az ilyen nagyigényű nőknek akar mindegyik "vesztes"- nek vett alak megfelelni?"

Azért, mert csak ilyen nők léteznek.

2018. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
79%
Legalább ugyanennyi a vesztes csaj ebben a korosztályban. Csak ezzel nem szerettek szembesülni, és inkább hibáztatjátok a férfiakat. De ahogy elnézem, neked sem jön össze a "normális" pasi sehogysem. :D
2018. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!