Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pasi, aki meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi, aki meg tud felelni ennek a listának?

Figyelt kérdés

A másik topikban az egyik női válaszoló leírta álmai lovagját, íme a lista:


"- intelligencia


- az én humorommal kompatibilus humor


- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni


- akarja a házasságot


- ne legyen anyuci pici fia


- legyen határozott, de ne bunkó


- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas


- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések


- legyen nálam magasabb


- igényesség, ápoltság


- öltözködjön korának, alkatának megfelelően (ill. vannak stílusok, amik nálam kizáró listásak: swagyolo, zokniszandálos nagypapis stílus, cigányos diszkós flitteres márkajelzéses) és nem agyonhasznált, tiszta, nem gyűrött-rongyos dolgokba


- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni


- ismerje az illemet


- legyen kompromisszumkész (cserébe én is az vagyok)


- ne legyen hímsoviniszta, se nőgyűlölő


- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben"


---------------------------


Személyes véleményem: nekem ugyan nincsenek ismerkedési problémáim, annak ellenére, hogy nagy ívben teszek a nők véleményére. Jót lehet mosolyogni azokon a nőkön, akik ilyen listákat csinálják, meg azokon a pasikon is, akik meg akarnak ennek felelni. Ennek ellenére mégis több nő bekapta már a farkamat.


2018. máj. 25. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
93%

Hát nézd, én nem írtam listát, a pasim mégis ilyen.

De amíg te arra mész, hogy valaki bekapja, addig nem tudom, hogy mire vagy büszke.

2018. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
43%

Színházba még kötéllel se lehet elrángatni, erről ennyit.


24/f

2018. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
88%
Az lemaradt, hogy kva nők..;)
2018. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
90%

Szeretem a teszteket, kitöltöm ezt is úgy.


- intelligencia (Alapvetően Ok)

- az én humorommal kompatibilis humor (unknown data)

- tudja, mikor kell komolynak lenni és mikor lehet viccelődni (Általában Ok)

- akarja a házasságot (Ha úgy alakul, az életünk Ok.)

- ne legyen anyuci pici fia (Ok)

- legyen határozott, de ne bunkó (Ok, de néha vagyok bunkó is)

- figyelmes és udvarias, kedves, de ne nyálas (Ok)

- stabil karrier, felelős pénzügyi döntések (Munkahelyet fogok váltani) <-- NO

- legyen nálam magasabb (unknown data)

- igényesség, ápoltság (Ok)

- öltözködjön korának, [...] dolgokba (Ok)

- ne kötéllel kelljen elráncigálni moziba, színházba, múzeumba; lehessen vele beszélgetni (Ok)

- ismerje az illemet (Ok)

- legyen kompromisszum kész (cserébe én is az vagyok) (Ok)

- ne legyen hím soviniszta, se nőgyűlölő (Ok)

- ne legyenek irreális elvárásai velem szemben (Ok)



Ezek olyan elvárások aminek majdnem minden második ember meg tud felelni.

2018. máj. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

@11:04


Még szép, hogy büszke vagyok. Én azon férfiak közé tartozok, akik akkor is találnak nőt, ha nem éppen egy herceghez hasonlóan viselkednek. :D


Nem bírom megállni, hogy ne csodálkozzak el azon, hogy más szegény pasik mennyi mindent megtesznek, hogy megfeleljenek a nőknek, és még az sem biztos, hogy összejön a dolog.


Nagyon érdekes az élet! Ebből is látszik. :-)

2018. máj. 25. 11:11
 6/65 anonim ***** válasza:
90%

Az lehet bekapta,csak a minősèg az nem mindegy,hogy milyen.

Nekem is van listám a nőkhöz,ezèrt nem engedek be bàrkit,ès nem teszem be bárkibe.

2018. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Amúgy meg az intelligencia alatt mit értenek a nők? Én mondjuk kiemelkedően művelt vagyok, de azért nincs olyan IQ-m, mint amilyen Stephen Hawking-nak volt bizonyos források szerint.


Az IQ ugyanis örökölt tulajdonság, felnőtt korban már szinte nem is fejleszthető, ráadásul nem is a műveltséget méri. Gyakran összekeverik a kettőt...

2018. máj. 25. 11:13
 8/65 A kérdező kommentje:

@11:11


Akármilyen csajnak azért nem teszem a szájába. :-)

2018. máj. 25. 11:13
 9/65 anonim ***** válasza:
75%

Én is merek ilyen pasit, és teljesen levett a lábamról. Egy a bibi,én nem jövök be neki, úgy néz ki, legalább is nem hívott még el.

De ennek ellenére az ilyen lista készítés szerintem is, ha más nem, de fölösleges. Az ember nem az alapján kezd el vonzódni valakihez, hogy az hány pontot ér el a feltétellistán. Alap dolgok persze, jó ha elvárások (hasonló értékrend, összeillő habitus, némi nemű intelligencia stb), az több esélyt ad a tartós kapcsolatra.

2018. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs ezekkel a listákkal semmi baj, mert legalább kiderül bizonyos nők és férfiak értelmi szinte (irónia)


Nekem egyébként sosem volt ilyen gagyi listám, három elvárásom van, HA komoly kapcsolatról van szó:


- Nézzen ki úgy, hogy ki tudjak vele menni az utcára

- Nem kell túl műveltnek lennie, de ne legyen buta sem.

- Szexuálisan passzoljunk össze.


Az őszinteséget meg az egyéb ilyen nyalánkságokat nem sorolom ide, hiszen ha a nő vonzódik, akkor úgyis őszinte, hűséges stb.. lesz

2018. máj. 25. 11:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!