Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, kifejtenétek nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, kifejtenétek nekem, hogy mitől jó egy jó pasi?

Figyelt kérdés

Rossz pasiból is válhat valaki jó pasivá?

Milyen tulajdonságok tesznek valakit olyanná, akire azt mondjátok, hogy jó pasi?

Külső és belső tulajdonságokat is írjatok kérlek.


Az érdekelne, hogy ez veleszületett adottság kell legyen, hogy valakinek olyan az arca és a testalkata, hogy ezután már mindegy mit vesz magára és hogyan viselkedik, vagy más is kell?


Én például pont egy elég rossz külsővel rendelkező fickó vagyok, aki sem arcra, sem testalkatra nem vonzó, hogyan tudnék megváltozni?


Eléggé magam alatt vagyok és tudom hogy rosszak az esélyeim, de nem szeretném feladni. Rengeteg olyan kérdést látok, ahol nők írnak a problémáikról már a kapcsolatban, mert összejöttek valakivel, aki nem törődik velük, vagy egyéb gondok vanank. Szóval látom hogy érzelmileg fejletlen fickók rohangálnak. Az utcán is sokszor ezt látom. Gyakran kőbunkó embereket, szép nőkkel. Persze lehet egy szép nő is bunkó, nem férfi privilégium :)


Szóval egy olyan helyzetben vagyok, ahol nem érzem jól magam, és szeretnék változtatni és változni, de nem teljesen tudom hogyan és merre. Meg nem igazán van önbizalmam sem és jó lenne egy kis útmutatás


2018. máj. 27. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Történt már olyan, hogy egy nekem egyáltalán nem tetsző férfi szexuálisan vonzani kezdett, csak mert megmutatott magából valamit, ami nekem nagyon imponált. A férfiasság a vonzó, nem a szépség. A férfiasság pedig a viselkedésben mutatkozik meg, a mozgásban, a beszédben, a mozdulatokban, stb.
2018. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!