Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért gondolja minden csaj és...

Miért gondolja minden csaj és pasi hogy aki kondizik és izmos akkor tuti szteroidokat szed. Miért ez az első gondolatotok? Kifejtenétek? 19/F

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok...
2011. márc. 24. 21:18
1 2
 1/19 anonim válasza:

1. Hülyék.

2. Meg nem tudják, hogy anélkül is lehet vki izmos :D

18/f

2011. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Speciel én még sosem gondoltam erre. Szteroidokat nem csak a sportolók szedhetnek?
2011. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
42%

Aki nagyon sokat kondizik, arról én is ezt gondolom. Vagy inkább az alapján, ahogy kinéz. Mert azért látszik, hogy mi a természetes izom, és mi az ami fel van fújva.

Egyébként azért gondolják azt sokan, mert elég gyakori a konditeremben az ilyesmi.

21L

2011. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

sajnos nem...de a szteroidok nem hobbi gyúrós strand b.uziknak valók! pont az ilyenek miatt gondolják azt hogy aki izmos az kokszol..ők járatják le a testépítőket azok a kis csirák akik a ci.ány edzés terv szerint edzenek..mell-bicepsz az étrendjük pedig Naposim+zsíroskenyér:)


22/F

2011. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Én lány vagyok, de nem gondolom, én is le szoktam járni kondizni. Igaz, én olyan helyre járok, ahol többnyire egyetemista fiatal fiúk vannak, akik nem arra gyúrnak, hogy irracionálisan izmosak legyenek, és nem csak ebből áll az életük, hanem azért jönnek, hogy kicsit erősödjenek - legalább is én így látom őket. Szóval nem, én nem gondolom, hogy mindenkinek, aki kondizna, annyira fontos lenne ez.
2011. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
+19/L
2011. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mi a f@szomból szűritek azt le hogy fel van fújva?!

meséljétek mér el hogy számotokra ez mit takar...s

2011. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
0%
Én például nem gondolom de ahogy az előttem hozzászóló írta vannak a nagyképű kis gyökerek,akik benyelnek 6kg port és verik a mellüket csak aztán meg ugye 1 hetet kihagynak és már össze is mennek...A testépítőkről(akik szintúgy poroznak ne adj isten komolyabb dolgokat is használnak)meg azért nézem le(többségét),mert csak látszat az egész.A súlyt megbírja emelni de futni 500m-t nem tud,vagy 50 fekvőtámaszt.Az meg azért elég ciki.Járok konditerembe,látok elég ilyet.Rengetegszer látom,hogy nyomnak 120kg-ba aztán megisznak 1,5 liter lónyál fehérje keverékes szart,de semmit nem tudnak.Se futni,se fekvőtámaszt,se úszni,semmit.
2011. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

lónyál fehérjét? ha annyira nagy ász lennél akkor tudnád hogy fehérje nélkül nincs izom! az alap feltétel..

120-ba belenyomnak..az téged azért zavar mert kis f@sz vagy aki 50kilót se bír kinyomni...fehérjét a sportolok nagy része iszik mivel segíti az izom növekedést nem felfúja!!

2011. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
utolsónál a pont!:)
2011. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!