Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek meg kell majd alkudni a hogy örökké egyedül marad?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy a legtöbb nőnek a határozott magabiztos férfias magas 180 centis sportos esetleg arányosan férfiasan mackós férfi kell, aki persze intelligens.

Na most szerintem az ilyen férfiből nincs annyi ahány nő szeretne ilyen férfit...

Értelemszerűen aki ilyen férfit keres azok a nők közül sokan vagy örökké egyedül maradnak vagy megalkusznak, ti ezt hogy látjátok?


2018. máj. 28. 09:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és persze az ilyen jó pasik nem akar elköteleződni érthető módon, egy nő meg azt akarja hogy csak az övé legyen egy ilyen pasi. Talán ez is nehezíti ezt az egész társkeresési dolgot
2018. máj. 28. 09:34
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Tudod, ez olyan dolog, hogy csorgatom a nyálamat mondjuk Thorra a Marvel filmekből, mert hát ismerjük el, eléggé ott van a pasi. De ugye őt nem ismerem, belőle csak annyi van, hogy jól néz ki.

Aztán itt a férjem, aki nem néz ki úgy, mint Thor, de nem megalkudtam (21 éves korom óta vagyok vele, korán lett volna megalkudni), hanem őt ismerem, és nagyon sok értékes tulajdonsága van, ami ezt bőven felülírja. Félre ne érts, nem csúnya, nekem tetszik, tetszett mindig is, de nyilván létezik külsőre jobb pasi. Ahogy nálam jobb nő is.

2018. máj. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem érdekel, hogy hány olyan férfi van, aki nekem kéne, ha én aktív életet élek, nőként magabiztos vagyok, saját lakásom is van, és eltartom magam, akkor nem fogom alább adni és megalkudni olyannal, akivel nem működne a kapcsolat. Inkább egyedül, mint egy nem megfelelővel. Mellesleg a hócipőm tele van a defektesekkel, akikbe mindenhol bele lehet botlani. Miért az adja alább, aki magához illőt keres, csak azért, mert kevés hasonló ember van? Adják alább azok, akiknek magukhoz mérten magasak az elvárásaik...
2018. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Már volt ez a kérdés minimum százszor. Cukika, hogy ál-aggódsz.
2018. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Gépként tényleg aggódok a nőkért mert nagyon sok boldogtalan nő lesz így attól félek
2018. máj. 28. 09:46
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

A világban mindig mindenki megalkudik:)

A kis tinik fejében él a kép az ideális szőke hercegről/hercegnőről akit mm-re elképzelnek hogy na ő lenne az igaz.


Na valóságban meg úgyis megalkudik az emberek többsége. Van aki jó alkut köt, van aki rosszat de ezt nem csak objektíven dönthető el hanem a szereplő számára ez szubjektív:)

Pl objektíven lehet jó alku egy ilyen férfi, de szubjektíven meg amikor 2-esben vannak lehet úgy beszél a nővel mint a kutyával és az önbizalmát is lenyomja csak erről ugye külső szemlélőként nem fogsz te semmit tudni.


Jó alkut kell kötni, nem kell túlfeszíteni a dolgokat és nem lesz gond:)

2018. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Miért csak a nőkért aggódsz? Ugye tudod, hogy most is vannak hajléktalan nők, akik szívesen vennék a segítséged?
2018. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem csak annak van oka aggódni, aki nem tud mit felmutatni.


Nekem nem esik nehezemre 180+ magas, sportos, intelligens, életképes férfit találni, mert én sem a semmire várok el ilyeneket. Aki otthon fetreng a chipes zacskók mellett, és közben sír, hogy semmi nem hullik az ölébe, az tényleg egyedül marad majd, de ebben szerintem semmi fura nincs.

2018. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

A mai világban alapvető az intelligencia és a kreativitás pl. Olyan irányba fejlődik a világ, hogy aki lépést tart, annál ezek a készségek gond nélkül fejlettek (az intelligencia öröklött elég nagy hányadban, de gyerekkorban még fejleszthető és az oktatás szépen dolgozik jelenleg rajta, hogy ez ne legyen gond). A trendek folyamatos követés, a folyamatos továbbképzés a munka világában elengedhetetlen, nem csak a műszaki szférában. Aki nem nyitott a világra, az elveazik a süllyesztőben, akár fodrász, akár mérnök. Ezt általában legtöbbünk belátja, mire pályakezdő (21-25)lesz. Én is akkor láttam be.


A 180 egy átlagos férfi magasság, a medián is valahol itt van, mert hormonok. A srácok többsége a 20-30-as korosztályban az apukája feje teteje fölött elnéz, mert általában az ételek, az életmód miatt magasabbra növünk már, a genetika pedig nem annyira szól bele a dologba a legtöbb embernél. Igen, vannak alacsonyabbak, de most az átlagról van szó. Az utóbbi években 5-10 centit nőttünk átlagra.


Divatját éli a reformtáplálkozás és a testépítés, nagyon sokan élnek is vele. Anno a telt volt a szép, ma a fittebb. A kis pocaka férfiaknál az izom fölött kb általános jelenség és nekem tetszik is.


Szerintem frankón ez az átlag. Mi inkább amiatt fogunk szívni, mert senki sem akar megállapodni. Mindenki úgy van kapcsolatban is, hogy vár egy jobbra.


Amúgy ha már ilyen beérem dolog a téma, a férfiak nagyobb szarban vannak. Mert a legtöbbnek olyan nő kell, amibe ki fogunk halni. Legyen vékony, legyen bevállalós, ápolja magát, de olyan szinten, ami a vegyszerezéa kategória, főleg a bőrnek... Szedjen fogamzásgátlót, az incelek még válogatnak abban is, hogy hány pasival volt... Az zavaró, ha magas a fizuja a tiétekhez képest, de az már luxus, hogy ezért ti is tegyetek, a gyerektől mindenki viszolyog, főleg férfi körökben...


És mi kevesebben vagyunk jelenleg. Tehát igazából ti vagytok meglőve, mert olyat vártok helyenként, ami nekünk pont egy átok egy kapcsolatba:ne legyen gyerek, semmi komoly, felelősséget nem vállaltok, a másikat ugráltatjátok, hogy legyen házias, de ne kelljen eltartani, de ne keressen többet, emiatt hátráltatjátok is... Ne szexeljen bárkivel, de ha velem nem szexel azonnal, az mi már, tegye ki a testét minden méregnek, mert nektek az kényelmes és milyen szép...


Ti fogjátok ezt megunni és kikötni egy trampli mellett, vag egyedül maradni. És nektek ez még fájni is fog.


Nekünk szerintem nem, többségünk eddig is megvolt egyedül, mert sok esetben egy olyan kapcsolat, amire lehetőségünk lenne, sokkal inkább börtön és kolonc, mint boldogság, a nekünk nyújtott biztonság hiánya és a felénk támasztott elvárások(a kapcsolaton belül, hogy nem vagytok képesek olyan társak lenni többségben, ami élhető lenne) miatt. És ha egyedül is maradunk, nem amiatt maradunk egyedül, mert valaki nem tökös meg nem 180 centi, hanem mert ilyeneket vár, ilyeneknek tesz ki, miközben azt, amire a legtöbb nő vágyna egy kapcsolatban, képtelen nyújtani, mert nem akarja vagy mert alkalmatlan rá. És mellé még ki is csinál, ha az élet más területein jól, jobbam haladsz. Ez a mentalitás a pokol és sajnos ti, főleg az incelek, nagyon szeretnének önző kapcsolatot. Ami csak arról szól, hogy nekik mi a jó.


Ezért lesz ez fordítva sokkal szarabb. :)

2018. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: 180 cm feletti férfi vagyok és nem látom a nők tömegét, akiknek kellenék ;)
2018. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!