Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek meg kell majd alkudni a hogy örökké egyedül marad?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy a legtöbb nőnek a határozott magabiztos férfias magas 180 centis sportos esetleg arányosan férfiasan mackós férfi kell, aki persze intelligens.

Na most szerintem az ilyen férfiből nincs annyi ahány nő szeretne ilyen férfit...

Értelemszerűen aki ilyen férfit keres azok a nők közül sokan vagy örökké egyedül maradnak vagy megalkusznak, ti ezt hogy látjátok?


2018. máj. 28. 09:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

9-es teljesen igazad van.

TÁRSAT nem találnak nők, és a férjem is ezért került lapátra. Nekem olyan férfi kellene, akivel kiegészítjük egymást és nem a pótanyukája vagy a cselédje vagyok. Akivel meg lehet beszélni, hogy ki mikor mit csinál és nem kell napokat könyörögni, hogy méltóztasson már felemelni a fenekét és VALAMIT csinálni, hogy ne rajtam legyen minden teher. Nem szeret porszívózni? Nem baj, én megcsinálom, de akkor pakolja be addig a mosást vagy teregessen ki. Utál főzni? Én szeretek, csak akkor vigye ki a tányérokat és a szemetet.Esetleg nem szeret semmit csinálni, ha hazajön a munkából főtt kaját akar a tiszta lakásban? Én ezt is megcsinálom - de akkor nem tudok teljes állásban dolgozni egy munkahelyen, akkor tartson el. Mert az már nem lenne korrekt, hogy ugyanúgy dolgozom, meg még ugráljam is körbe.

A volt férjemnek azt is mondtam, hogy mivel az én fizetésem több mint 3x annyi mint az övé, akkor én eltartom a családot, koncentrálok a szakmámra ami sokszor túlórával jár, de akkor vállaljon be ő otthon többet. Az se volt jó neki.Már nem családfenntartók, akik eltartják a feleséget aki megteremti a meleg családi hátteret mert miazmá' hogy eltartsák a nőt, de a házimunka az női meló, csinálja az asszony a munka után, nevelje a gyerekeket, aztán még lejtsen csábtáncot szexisen (mert ne hízzon el, tornázzon, de ne menjen konditerembe úgy, hogy apának otthagyja a kiskölköt, mert apa fáradt és sürgősen gépeznie kell).

2018. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

"főleg az incelek, nagyon szeretnének önző kapcsolatot. Ami csak arról szól, hogy nekik mi a jó."


Ez kb olyan, mintha a feminácik alapján akarnád megítélni az egész női nemet. Pedig a nők többsége attól még lehet normális, legalább a feminácikhoz képest biztosan.

2018. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon sok az elkényeztetett felnőtt "férfi", akit az anyja kiszolgált mindig és ezt szokta meg, emellett pedig lehet ám határozott, magabiztos, férfias, magas, sportos, meg lehet teszetosza, tutyimutyi, önállótlan, csak ha azt várják, hogy a nő még otthon cseléd is legyen, az nem fog menni mindenkivel.


Én nőként dolgozom, eltartom magam, sportolok, ellátom a háztartásomat, a szabadidőmet is többnyire aktívan töltöm, olyan társat akarok, aki partnerem tud lenni, nem csak egy dugópajti, akit még kiszolgálni is kell, mert az anyjától ezt szokta meg, olyat bármikor találok, de olyan nem kell, az olyan maradjon az anyjával.


Épp most hétvégén bosszankodtam, hogy miért találnak meg a "defektesek", a problémások, a passzívak, miközben én nagyon más vagyok. Nem fogom senkinek az anyját eljátszani egy párkapcsolatban, háziállatom már van.

2018. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Aki akar az talál párt.
2018. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés,hogy milyet meg mennyi időre...
2018. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 peca1000 ***** válasza:

A társ nélkül eltöltött idő és a kor előrehaladtával párhuzamosan nő az igények lejjebbadása mindkét nem részéről.


Már ha akar kapcsolatot az ember.


Aki nem alkuszik, egyedül marad, és teszi fel az egyre reménytelenebb kérdéseit ide.

2018. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért írtam inceleket, mert ilyen kérdést is csak azok írnak ki...
2018. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Épp most hétvégén bosszankodtam, hogy miért találnak meg a "defektesek", a problémások, a passzívak, miközben én nagyon más vagyok."


És akkor miért nem te találod meg azokat, akik nem ilyenek?

Gondolom, másokat kritizálni könnyebb azért. :)

2018. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!