Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 165-170-es pasi, aki ha +10-15 centivel lenne magasabb, akkor álompasinak számítana?

Figyelt kérdés
Így viszont csak egy guggoló mellszobor a csajok szemében. Azért kérdezem, mert fültanúja voltam már olyan beszélgetésnek, amikor két csaj arról diskurált, hogy "Annyira jóképű fiú, ha magasabb lenne, akkor álompasi lenne, de így felejtős". Nekem is van egy haverom, aki férfi szemmel is elég helyes, de folyamatosan szélmalomharcot vív a lányokkal (1-2 alkalmi kaland összejön azért) és az az érzésem, mintha szegényt állandóan kihasználnák. És azért itt is elég sok kérdés van, ahol alacsony pasik a reményvesztettségüknek adnak hangot.

2018. máj. 29. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én. Na jó, álompasi az nem tudom milyen, de azért jóképűnek tartanak és vagyok is,de ehhez kb 168 centi járt.


Érdekesség: ülő helyzetekben,amikor nem látszik annyira a magasságom pl buszon vagyok rendszeresen szemezek,flörtölök szóval működik a dolog, de amint álló helyen vagyok mondjuk egy rendezvényen, buliban akárhol ott már nem működik annyira ez a "vonzerő".

2018. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Wao, nem gondoltam hogy valaki 170 cm-el alacsonynak tartja magát.

Parom 172 de en kifejezetten magasnak lattam.. Eddig:D

2018. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 164 vagyok . Nincs mit bánnom volt már csajom 2_szer is . No problem. 19,F
2018. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lazy Lover ***** válasza:
Jelen! +1
2018. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

A párom 166 centi és álompasi :)


Gyönyörű zöld szemű, elolvadós-mosolyú, mélyhangú, izmos (de nem kigyúrt) férfi.

A jelleme meg még annál is jobb.


29n

2018. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Párom számomra 170 centivel is álompasi. De ha magasabb lenne, akkor jó eséllyel nagyobb választéka lett volna korábban. Vagy ha jobb lenne a csajozásban :D Borzalmas szövegeket képes lenyomni ismerkedés alatt, ezt a saját bőrömön tapasztaltam. Nem sok híja volt, hogy én is elküldjük emiatt. Kapcsolatban viszont teljesen rendben van, figyelmes, odaadó, jól kommunikál, meg minden, amit ilyenkor szokás felsorolni. Külsőre sportos, szőke, zöld szemű, szabályos, kicsit hosszúkás-szögletes arccal. Mindehhez tanult, intelligens, most pedig már jó munkája is van, hála ezeknek.

De nála a nagyobb gubancot szerintem a csajozós dumák okozták, nem a magassága. Amint azokról letett, kiderült, hogy nem egy felfuvalkodott idióta, akit ütni kéne.

2018. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Selyem Jázmin te vagy az?
2018. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki +10-15centivel álompasi lennr, az 170 centisen is az. Szóval lehet szépen rám írkálni, mert qrvára nem izgat, hogy milyen magas a másik. Az a baj, hogy nem csak ennyi szokott lenni a gond, csak erre könnyű fogni.
2018. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8: Miket irkáltak itt neked, elárulod ha nem gond? :D


Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát nem tudom a haverom akkor mit csinálhat rosszul. Ja, persze azt elfelejtettem írni, hogy nem rólam szól a kérdés (én 176-178 vagyok). Csak szerencsétlen spanom azért néha elég levert. A magasságára konkrétan sosem fogta a kudarcait, de a fenti idézett szöveget, már többször is hallottam lányok szájából. Szóval nem tudom mi az igazság.

2018. máj. 29. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Még semmit. Csak azért írtam, mert ha valaki állítása szerint 10 centivek magasabban álompasi lenne, az azt jelenti, hogy most is elég jó pasi. Ergo ismerkedhetünk:DDD
2018. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!