Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves nőként hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nőként hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Probálkoztam neten,de úgy tünik nem az én világom.Munkahely kilőve mert egy elnőiesedett szakában dolgozom,nekem is csak nő kollégáim vannak(az egyszem csládos férfi főnök meg nyilván nem pálya).Jártam nyelvtanfolyamra-nyilván nem emiatt-de ott szinte mindenki egyetemista volt rajtam kivül.Hobbym a lovaglás,de ott meg méginkább csak a tizenéves korosztály fordul meg,vagy a gyerekeket lovacskázni hozó szülők(illetve az is egy nagyon elnőiesedett sport lett).A bartáti köröm egy része kisgyerekes és otthon ül,a másik része kiment külföldre.Szóval kifogytam az ötletekből.2 éve váltam el,gyerek nincs(nem is szerenék),budapesti vagyok,átlagos kinézettel.Ötletek...?

2018. jún. 2. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Vagy járj el szórakozni, vagy társkereső. Mindkét helyen sok a nyomi meg aki a szexre megy. De legalább manapság nem divat ezt titkolni. Szerintem még mindig a hagyományos társkeresők a legjobbak, ahol tudsz magadról írni, nem csak a képek számítanak. (Persze kell az is)


Szórakozóhelyen meg nem szoktak kapcsolatot keresni, max szexpartnert.

2018. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
35%
Mivel nincs kölyköd, így a lehetőségeid korlátlanok. Kalandra bárhol találsz férfit, sőt ezreivel fognak tolongani. Komoly kapcsolatra is könnyen találsz, mert a mai világban a legtöbb férfi az olyan nőket keresi akik nem akarnak gyereket, mert a világ a függetlenség és a szabadság irányába halad. Egy gyerek meg csak korlát meg felelősség + hatalmas anyagi leterheltség. Te meg ha nem is akarsz, akkor király vagy. Így jók a lehetőségeid. Bárhol ismerkedhetsz, ha akarsz, velem is, írj priviben 28/F
2018. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Kölyköd :D
2018. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sok platform akad a neten ismerkedésre,lehet azért próbálkozni mielőtt végleg leírod.Miből szűrted le,hogy nem a te világod,milyen tapasztalatok értek?

Elhiszem,hogy sok a barom,de azért nőként gondolnám akad pár számodra megfelelő átlagos férfi akivel lehet ismerkedni.

2018. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!


Eddig már megtettél ezt-azt, hogy megfelelő partnert találj magadnak -ez jó! Csak így tovább! Örülök, h nem adtad fel elhamarkodottan a törekvéseidet. Elmondanád röviden, hogy miért nem akarsz netes lehetőségeket használni?


Fontos volna már most, a folyamat elején eldöntened, te mit vársz egy kapcsolattól, mennyire vagy kész az elköteleződésre. Rövidebb, "még élni szeretnék"-típusú céljaid vannak, vagy kész vagy hosszabb dologba kezdeni?


Ha az eddigi szabadidős tevékenységeid nem alkalmasak a megfelelő jelölt megtalálására, akkor válaszz más, csoportban végezhető hobbit, akár olyasmit is, amire eddig nem gondoltál (bowling, másik sport) vagy teljesen mezeieket (színház, tánctanfolyam). Szóba jöhetnek még kiállítások, ha érdekelnek a képzőművészetek. Itt a fesztiválszezon, mozdulj ki! Amit még hasznosnak tartanék a te helyedben, az hobbitanfolyam elvégzése, valami olyasmi, ami régen érdekelt téged, de nem mertél még belevágni. Ja, és a nyelvtanfolyamra járást érdemes folytatni, nem csak partnerkeresési céllal. Még valami: ha a barátaidat beavatod, ők, akik ismernek, tudnának igazából leginkább segíteni! (Lehet, hogy a többi hozzászólónak igaza van a szórakozóhelyekkel kapcsolatban, nekem nincsenek releváns tapasztalataim.)

2018. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kellően nyitott vagy, akkor bárhol.

A repülőtéren várakoztam pár napja, fél óra alatt két férfival kerültem beszélő viszonyba, pedig nem is akartam ismerkedni, csak egyszerűen nyitott vagyok a világ felé, és ez "rám van írva".


Erre nem lehet várni, de én a spontán ismerkedésekben hiszek a legjobban, ezért is írtam a fenti történetet. De bárhol, boltban, kórházban ne kerülj azért oda), ahogy írták:kiállításon,de utcán, buszmegállóban is.Ebben semmi alantas nincs, ha van egy tartásod, csinos, vonzó nő vagy, simán megy.


De bizonyára itt is kapsz priviket :)

2018. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszoktat!Tudom,hogy most az fog jönni,hogy sorolom a kifogásokat de...A lovam saját,szóval nem arról szól a dolog,hogy ÁÁÁ,ez a hobby nem jött be "pasizásra" keresek másikat,viszont sok szabadidőt elvesz.Mint mindenki,én is sokat dolozom,szóval nemigen van időm mégegy rendszeres plusz hobbyra.A netes társkereséssel az a bajom,hogy baromi fárasztó válaszolni a századik ugyanolyan levélre,pár hónap utánn meg egyenesen ki lehet tőle futni a világból,állandóan ugyanazok a körök.Ha meg lesz is találka a dologból,a legtöbbnek nagyon "állásinterjú jellege van".A másik,hogy a legtöbben "azonnal" találkozni akarnak,de nekem se időm se kedvem se pénzem,minden második este valami kávézóban/sörözöben/éttermben ülni egy feltehetően halál unalmas randin ahol huszadjára elmesélhetem az életem...
2018. jún. 2. 16:29
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os.Igen,nagyon igazad van,csak sajna eléggé zárkózott visszahúzódó természetem van.Nyilván ez rám is van,írva,szóval még életemben nem jött hozzám csak úgy oda senki beszélgetni.:(Eddig összesen egy párkapcsolatom meg egy házasságom volt.Pedig nincs epic ronda mocsáriszörny fejem és nem vagyok bálna sem :)
2018. jún. 2. 16:35
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. A zárkózottságodat lehet érezni a soraidból is,sőt azt is,hogy egy karakán, határozott nő vagy, akinek sokkal nehezebb a helyzete mint egy huncut, mindenre vevő,cseverésző nőnek. Akikkel Te ismerkednél vélhetőleg hasonlóak, tehát eleve nehezebben megy a kommunikáció.

tudom, a munkán nem lehet változtatni, de ha társat keresel több időt kell ere szánnod.


Ha valakivel ismerkedsz kérj részletesebb bemutatkozást, már az írásából, stílusából tudsz következtetni az értelmi szintjére, az igényeidhez viszonyítva.1-2 telefonbeszélgetés alatt szintén.

Fotót kérsz, tehát ha jó emberismerő vagy viszonylag rövid írásos/telefonos/fotós ismerkedés alapján ki tudod szűnni az állásinterjús pasikat és csak azzal találkozol aki tényleg szimpatikus.

2018. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ötös vagyok


Hm, ha sokat dolgozol, van egy forrásigényes szabadidős elfoglaltságod, zárkózott vagy, email írásra nem fejlesztettél ki még egy algoritmust (mindet magadnak kell megválaszolnod), el nem jársz hazulról, akkor már csak a privátcunamiban reménykedhetsz, amit a gyakin kiírt kérdésedre fogsz kapni...


Az úgy nem fog működni, hogy sem időm nincs keresésre -apropó, a kapcsolatodra honnan lenne, ha az ismerkedésre sincs?- sem változni nem akarok (munka+lovacska+zárkózottság), de azért jóóó boldog akarok lenni barátom és későbbi férjem oldalán. A dolgoknak van áruk, és a forrásokat priorálva kell beosztani.


Hadd kérdezzek vissza: te milyen ötletet adnál magadnak?

2018. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!