Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves nőként hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nőként hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Probálkoztam neten,de úgy tünik nem az én világom.Munkahely kilőve mert egy elnőiesedett szakában dolgozom,nekem is csak nő kollégáim vannak(az egyszem csládos férfi főnök meg nyilván nem pálya).Jártam nyelvtanfolyamra-nyilván nem emiatt-de ott szinte mindenki egyetemista volt rajtam kivül.Hobbym a lovaglás,de ott meg méginkább csak a tizenéves korosztály fordul meg,vagy a gyerekeket lovacskázni hozó szülők(illetve az is egy nagyon elnőiesedett sport lett).A bartáti köröm egy része kisgyerekes és otthon ül,a másik része kiment külföldre.Szóval kifogytam az ötletekből.2 éve váltam el,gyerek nincs(nem is szerenék),budapesti vagyok,átlagos kinézettel.Ötletek...?

2018. jún. 2. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

35 vagyok pont én is, hasonló kaliberrel, csak férfiként. Talán csak a közösségi programok (koncertek, színház, stb.), sport (futás, kerékpározás, stb.), esetleg utazás közben (nagyobb távolságoknál vonaton) területek jöhetnek szóba. Esetleg még a ma divatos önismereti csoportok is jók tudnak lenni.

Bp.-n rengeteg ember van, kulturális események, tanfolyamok (ingyenes is) garmada, szóval szerintem sikerül Neked:). Legalábbis kívánom, hogy összejöjjön.

2018. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11-es.Hát az kihagytam,utazni szeretek.De még nem sikerült ismerkednem se,repülön se vonaton(amúgy is mindenki az okoskütyüt buzerálja).Szinházba voltam párszor megnéztem az előadást,hazajöttem kész.Nem vagyok egy kimondottan otthonülős,még étterembe,sörfesztiválra is elmegyek akár egyedül is,de jól nem történik semmi(ebből a szempontból).
2018. jún. 2. 17:35
 13/16 A kérdező kommentje:
5-ös.Nem mondom,hogy valahol nem jogos a kritika,hacsak annyiból nem,hogy egy szóval sem mondtam,hogy a zárkózottságon nem akarnék változtatni,csak éppen ez nem elhatározás kérdése,hogy jó akkor holnaptól "partyarc" leszek.Szerintem mindenki szeretne-pláne a mai világban ahol az önmarketing és a kapcsolati töke nagyon fontos-nyitott és barátságos lenni(hacsak nem a b.sszunk ki magunkkal mozgalom tagja).De továbbra se tartom ésszerünek,hogy kezdjek el sziklát mászni,vagy menjek el főzöcsketanfolyamra,ha nem érdekel se a sziklamászás,se a főzöcske,csakmert hátha ott felszedek valakit.Most komolyan mennyi az esélye?Aztán,ha ezek se jöttek be akkor próbáljam ki a sakk-klubbot?Lehet többet kell(ene) tenni érte,csak nem akarok mindenáron kapcsolatot így meg nyilván nehezebb lemondani(amúgy nekem fontos) dolgokról a nagyon is bizonytalan kimenetelű ismerekedés javára.Úgy vélem a nő aki velem egyidős és gyereket akar,annak priorítás ez és naponta mással rohan randira.És akkor már arról nem is beszéltem,hogy a szóbajövő pasik nagy része már gyerekes vagy gyereket akar ami nálam kizáró ok(arról már nem is beszlétem aki nős...:D )
2018. jún. 2. 17:53
 14/16 peca1000 ***** válasza:

A netes társkeresőn nem kell mindenkinek válaszolni, nézd meg az adatlapját, és azoknak írj vissza, akik tényleg kitűnnek az átlagtól, és megfog benne valami.


És persze, hogy azonnal találkoznának, és sok a listás, vagy interjús, mert senkinek sincs ideje hetekig enyelegni a neten, mire kiderül, hogy van olyan dolog, ami miatt nem illetek össze.


Ezt jobb minél hamarabb kideríteni. Mert ha az interjún a felek átmennek, akkor már jöhet a romantika.


Ja és próbáld ki hobbinak a geocaching-ot. Minden korosztályt találsz ott, és roppan érdekes, szórakoztató.

2018. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

ötös és tízes vagyok


Bocsáss meg, nem kritikának szántam a hozzászólásaimat. Nem akarlak bántani.


A megfelelő kommunikáció tanulható, asszertív tréningen is, Pál Feri stb előadásain stb. Az "önmegvalósítás-tréningeken" sok, a tiedhez hasonló cipőben járó emberrel össze lehet futni. Hátha. Ugyanez a helyzet a egy-két napos, egy-két hétvégés tanfolyamocskákkal: nem túl nagy kiadás egy ilyen eventen részt venni, és megsokszorozza az ismeretségi körödet. Valamint -ez fontos- kimozdulsz a komfortzónádból. 35 éves korodra igen csak jól elvagy a világodban, de hallod ezt a csengetést? "Az ajtók záródnak!" mondja be mindjárt a hang.


Az szavaid alapján nem vagy zárkózott és emberkerülő. Inkább megfontoltnak mondanálak. Vhogy az jön át az írásodból, hogy védelmi héjak és különböző vastagságú páncélzatok vesznek körül. Ezeken csak akkor van átjárás, ha te azt megengeded a másiknak -ez jó, mert úgy látom, tudatosan bánsz e skilleddel (a többieknek adott reakcióidra alapozom ezt). Úgyhogy megállapítom, jó úton vagy önismeretileg és önviszonyulásilag is.


"Most komolyan mennyi az esélye?" Számszerűsítsük? Tényleg azt szeretnéd tudni, hogy az eddigi életformádhoz képest hányszorosára nőnének az esélyeid??? Hú, ezt nem lehet megmondani, hányszorosára, mert ugye nulla minden szorzata nulla lesz (bocs).


"Aztán, ha ezek se jöttek be akkor próbáljam ki a sakk-klubbot?" Utána jöhet a néptánc, a sajtkészítés, és a hőlégballon-vezetés :DDD! A lehetőségek száma végtelen.


"Lehet többet kell(ene) tenni érte, csak nem akarok mindenáron kapcsolatot így meg nyilván nehezebb lemondani(amúgy nekem fontos) dolgokról a nagyon is bizonytalan kimenetelű ismerekedés javára." Tadamm, elhangzott a kulcsmondat! Amit most tettél, arra kevesen képesek: ma du. háromkor feltetted a kérdést, és hétre megválaszoltad magadnak. Jelentsük ki bátran, megláttad a saját passzivitásod okait: nem bízol egy pozitív jövőben. Gyorsan fejlődsz, hogy ezt ilyen hamar felismerted. Igen, jól látod, az ismerkedés bizonytalan kimenetelű. Így viszont nem az érdeklődés, hanem a "Jól elvagyok a saját világomban" felirat van a homlokodon, ezt közvetíted a világ felé. Erre az általad fel nem ismert, de mindennapi viselkedéseddel újra és újra megerősített üzenetre reagálnak az emberek úgy, ahogy reagálnak: sehogy.


"Úgy vélem a nő aki velem egyidős és gyereket akar, annak priorítás ez és naponta mással rohan randira. És akkor már arról nem is beszéltem, hogy a szóba jövő pasik nagy része már gyerekes vagy gyereket akar ami nálam kizáró ok arról már nem is beszéltem aki nős)" Ettől a statisztikai alapú lemondástól mindig eldobom az agyam (az a szerencsém, h eddig mindig meg is találtam). Neked nem mindegy, hogy egymillió, százezer, tízezer vagy ezer közül találod meg a párodat? Az értékeid tartsd a szemed előtt, és nem azt, hogy az értékeidnek, nagy szívednek éles eszednek stb mekkora a vélt vagy valós "piaca".


Remélem, segítettem.

2018. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,ment a zöld kéz!Rika nomrális,és konstruktív válaszokat kaptam,ez igazán kellemes csalódás!
2018. jún. 4. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!