Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfi 34 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfi 34 évesen is szüleivel él és még soha nem volt munkája és nem is nagyon akar akkor inkább ne ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Kényelmesebb neki jobb úgy élnie hogy a szülei eltartják így nem kell munkába járni, nem kell naponta felkelni reggel és az egész élete arról szóljon hogy dolgozzon hanem kényelmesen otthon éli életét TV számítógép haverok társaságában.

Ez nagyon elítélendő a nők számára?


2018. jún. 3. 16:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És ha a nő olyan helyre menne, ami belépős vagy ott vennétek valamit, akkor meghívjat?
2018. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ex pasim is pontosan ugyan ilyen volt. Nem akart dolgozni mert hogy ő nem kérte hogy megszülessen így tartsa el az anyja. Igen ám de anyja megelégelte hogy a 30 éves fiát még neki kell eltartani így szépen elküldte dolgozni. Elment közmunkára mert 8 általánossal csak oda tudott menni de minden egyes nap hallgatni kellett a siránkozását. Na hát én ezt már nagyon untam már szinte nem is akartam hogy haza jöjjön folyton a panaszból állt ki. Na de ezzel azt akarom mondani hogy ilyen pasival soha a büdös életbe nem fogok kezdeni még egyszer. Nincs saját keresete az anyjától függ fog e enni aznap vagy sem. Azért ez durva. Össze akartam vele költözni albérletbe valamelyik nagyobb városba de ááá ilyet ki se találjak hogy ő majd akármilyen munkát el fog vállalni mert neki ez meg az a baja meg hogy ő nem fog albérletet fizetni mikor otthon egy ft nem kér el a szülő a segélyéből. Elmondanám neked kedves kérdező hogy csak otthon ülni, filmezni meg gépen játszani, sétálni a faluba egy idő után nagyon de nagyon unalmas volt. Én szerettem volna moziba menni beülni valahova enni esetleg koktélozni de nem mert nem jött velem sehova plusz pénze se volt ilyesmire. Meguntam és kerestem mást. Most neked az jobb hogy ha ne tán talán találsz magadnak egy csajt aztán azért fog elhagyni vagy megcsalni mert neked nincs pénzed vele sehova menni? Sajnos pénz nélkül nem lehet megélni. Addig még a szádba teszik a kaját anyáék te ezt fel sem fogod. Majd elgondolkozol rajta ha a 20. csaj fog kikosarazni mert otthon csücsülsz. Hiába a nagy szerelem azért annak is van határa hogy mindig mindenre a csaj hívjon meg.
2018. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!