Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfi 34 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfi 34 évesen is szüleivel él és még soha nem volt munkája és nem is nagyon akar akkor inkább ne ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Kényelmesebb neki jobb úgy élnie hogy a szülei eltartják így nem kell munkába járni, nem kell naponta felkelni reggel és az egész élete arról szóljon hogy dolgozzon hanem kényelmesen otthon éli életét TV számítógép haverok társaságában.

Ez nagyon elítélendő a nők számára?


2018. jún. 3. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát ő,Balázs tudsz te ennél jobbat is:)

Gyerünk ;))

2018. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

ÉS még is hány éves korodig fognak eltartani a szüleid?

50 évewsen már nehezen fogsz állást találni...

2018. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 NDSM ***** válasza:
64%
A dolgozó és önellátó férfiak között is rengeteg egyedülálló van. Én is az vagyok. Te mit tudnál nyújtani 1 hölgynek? Mi lesz veled, ha a szüleid már nem élnek?
2018. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se dolgoztam még 30 évesen sehol se, de nem is kívánkozok, viszont muszáj lesz kényszerből! :(
2018. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egy önellátó,motivált nőnek abszolút kuka.Egy otthonülő nőnél talán van esélye.
2018. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Senki nem szeret dolgozni de sajnos nem adnak annyi segélyt amiből kényelmesen tud élni az ember. Ha adnának sokan nem dolgoznának. Ha a szüleid nem lesznek hogy fogod magad eltartani? Ha találsz is ilyen lányt akit ez nem zavar akkor is ha a szülők nem lesznek miből éltek meg? Plusz ha gyereket is szeretnétek ahoz megint csak pénz kell. Az hogy otthon élsz mert nem akarsz albérletet fizetni oké megértem de ebben a jelenlegi helyzetedben nem hiszem hogy találsz olyan nőt aki eltart téged.
2018. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, melyik szótárban találtad ezt a leírást az átlagos szóra ?


Egy biztos. Te tuti nem vagy átlagos XD

2018. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mit tudnál csinálni egy dolgozó nővel, hova járnátok a szabadidőtökben?
2018. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18. Városban, természetben. Rengeteg olyan hely van ahova nem kell pénz
2018. jún. 4. 06:28
 20/22 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ember még ha akarna is ismerkedni, semmi esélye nem lesz.

Ilyen paraméterekkel inkább kerüld el a nőket. Jobb esetben amúgy is csak kiröhögnének.

2018. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!