Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért alázzátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért alázzátok meg a fiúkat? Miért vagytok ilyen gonoszak? Szerelmes vagyok egy lányba amit teljes titokban tartottam, de úgy néz ki most kiderült.

Figyelt kérdés

Fuh fülig szerelmes vagyok ebbe a kis őzike szemű cukorfalatba, volt, hogy 4 napig zsinórban vele álmodtam DE!!! úgy eltitkoltam, soha nem látszott semmi a viselkedésemen, nem árultam el soha senkinek.

De most mintha megtudta volna, DE HONNAN???? Egyszer csak elkezdett furán viselkedni, álltunk ilyen utazási iroda falja mellett, tudjátok ahova ki vannak téve az ajánlatok, ekkor odajött és a mutatóujjával elkezdte simogatni a vállam, tudjátok ilyen flegma ribisen, meg nyávogva mondta, hogy "sziaaa tibikeee" (nem tibi a nevem, csak nem akarom leíri a nevem) és aztán elkezdett orbitálisan vihogni a barátnőjével, úgy elpirultam, majdnem behugyoztam!

Aztán ez 5 napja történt, azóta ez megy, meglát, elröhögi magát, ott áll 20 méterre, odabiccenti a fejét, "na mivan tibike", meg odajönnek ketten, vállal elkezdenek lökdösni, volt hogy seggel úgy meglökte a hátam, majdnem orra estem, röhögnek mindenen, tisztára földbe tipor ezzel a viselkedéssel.

El nem tudom képzelni honnan szerzett tudomást erről.



2018. jún. 3. 20:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

12 éves szinten vagytok mindketten.

Nem kell 'lemenni' az ő érzelmi szintjére, ahogy javasolták, mert sose voltál e felett.

Megalázza magát és még te érzed magad földbe tiporva.

Mit számít honnan??? Megtudta, hogy vonzódsz* hozzá. Amúgy ez se biztos, de fofjuk rá.

Kérdezd meg, miért lökdös.

Belső tudás lvl 2.

Bölcsisek.

2018. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
És még ezek után is szerelmes vagy ebbe a phaszba?
2018. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Kiírtál egy kérdést amit lehet megtalált, erre ezt is kiírod:D


Logic for the win! :D


Milyen kis cukorfalat lehet amúgy a valóságban:D El tudom képzelni ahogy az ember cukorbeteg lesz egy ilyen csajtól... ja nem :D

2018. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy idióta, legközelebb, mikor éppen alázni akar, akkor mond neki, hogy te szakadt szutyok húzzál innen, na többet biztos nem fog szórakozni veled.
2018. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A csaj szànalmasnak tart! Inkàbb kerüld el!
2018. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy neked ez most nagyon fáj és nehéz elszakadni az élménytől meg attól, hogy ő lány te meg fiú. Viszont ha elgondolkodsz azon, amit mondok meg fogod érteni a dolgot. Az ilyen lányok mindenkit bántanak. A fiatalabbakat, a középkorúakat, a kisgyereke anyákat, a "csak" pénztárosokat, a nem olyan csinos lányokat. Mindenkivel kegyetlenek, nem csak a fiúkkal. Ha úgy hozza az élet egymást is elárulják.


Neked meg van egy jó tanácsom. Legközelebb ne zúgj bele egy csinos pofiba és ne építs fel az ábrándjaidban róla egy képet, mert így fogsz járni. Most az élet nagy igazságát osztom meg veled, ha jót akarsz magadnak észben tartod: a legtöbb nő az sajnos liba, a legtöbb férfi meg ettől elájul. Mindegy, hogy az a férfi amúgy mennyire értelmes az élet egyéb területein, lehet államférfi vagy tudós, sajnos ez mintha kódolva lenne a férfiakban, hogy egy nekik külsőre tetsző és néhány izgató magatartást mutató lányt felruháznak egy csomó jó tulajdonsággal, Madonnát csinálnak belőle, mielőtt igazán megismernék, aztán persze jön a csalódás. Nem azért mondom ezt, hogy elverjem rajtad a port és kigúnyoljalak, épp ellenkezőleg! Vizsgáld meg alaposan a nagy költők szerelmi életét, ki volt a múzsájuk. Hát vagy teljesen közepes lányok, akikhez igazából alig szóltak hozzá, vagy hozzámentek máshoz, meghaltak, vagy egyenesen ordas k-k. És ezek a költők gyakran őszintén beleestek ezekbe a nőkbe és a képzeletükkel kipótolták a valóságot. Ezt nagyon sok férfi megcsinálja, nem kell ehhez egy érzékeny lelkű költőnek lenni.


Én most elmondtam neked a férfi lélek egyik alap működését. Ha elfogadod ezt az igazságot akkor könnyebben tudsz uralkodni azon az ösztönön, hogy a nemi vágyból az agyad mindent elsöprő szerelmet kreáljon. Aki ezt tagadja és nem akarja felismerni az ábrándozásra való hajlamot azzal még nagyon sokszor el fognak bánni az ilyen lányok, mert mindig az ilyenekbe szeretnek bele. Ha nem hiszel nekem csapd fel a gimis irodalomkönyvedet és nézz utána az összes ilyen ábrándozó embernek Dantetól kezdve Vajda Jánoson át Móriczig. Most a polkorrektség jegyében hadd ne kelljen leírnom a tisztelet a kivételnek meg a többi lózungot. Csak gondold végig.

2018. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

csak helyzet jelentés miatt jöttem, azóta megtört a jég, egymásnak estünk 10 percig csak smároltunk és tapiztuk egymás, megvolt utána az első randi, minden jól halad


azt mondta csak zavarban volt nem tudta hogy kezdeményezzen

2018. jún. 9. 19:04
 18/21 anonim ***** válasza:
Én megmondtam...
2018. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
xD Ez mennyire aranyos már :D
2018. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. :D És tényleg igaza volt az egyik válaszolónak. Hú kérdező, nem egyszerű eset ez a lány. Tartsd rajta a szemed és vezetgesd egy kicsit, nagyon gyerek még.
2018. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!