Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért alázzátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért alázzátok meg a fiúkat? Miért vagytok ilyen gonoszak? Szerelmes vagyok egy lányba amit teljes titokban tartottam, de úgy néz ki most kiderült.

Figyelt kérdés

Fuh fülig szerelmes vagyok ebbe a kis őzike szemű cukorfalatba, volt, hogy 4 napig zsinórban vele álmodtam DE!!! úgy eltitkoltam, soha nem látszott semmi a viselkedésemen, nem árultam el soha senkinek.

De most mintha megtudta volna, DE HONNAN???? Egyszer csak elkezdett furán viselkedni, álltunk ilyen utazási iroda falja mellett, tudjátok ahova ki vannak téve az ajánlatok, ekkor odajött és a mutatóujjával elkezdte simogatni a vállam, tudjátok ilyen flegma ribisen, meg nyávogva mondta, hogy "sziaaa tibikeee" (nem tibi a nevem, csak nem akarom leíri a nevem) és aztán elkezdett orbitálisan vihogni a barátnőjével, úgy elpirultam, majdnem behugyoztam!

Aztán ez 5 napja történt, azóta ez megy, meglát, elröhögi magát, ott áll 20 méterre, odabiccenti a fejét, "na mivan tibike", meg odajönnek ketten, vállal elkezdenek lökdösni, volt hogy seggel úgy meglökte a hátam, majdnem orra estem, röhögnek mindenen, tisztára földbe tipor ezzel a viselkedéssel.

El nem tudom képzelni honnan szerzett tudomást erről.



2018. jún. 3. 20:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
tinik :'D
2018. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!