Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek kevésbé "needy"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé "needy"?

Figyelt kérdés

Mindig azt tapasztalom, amint elkezdek közeledni valaki felé, már egyből elgondolom hogyan alakulhat, persze jóhiszeműen, olyan dolgokra gondolva, amik nem fognak úgysem megtörténni. Aztán kisebb apróságokon felhúzom magam, például, ha a másik mondjuk nem ír vissza hamar, mondjuk ezen már dolgoztam, a hamar itt már egy 4-6 órás intervallumot jelent. (és nem akkor amikor potenciálisan aludhat)

Egyéb needy-s dolgaim vannak, mint aki szeretné magát szeretve érezni.


2018. jún. 4. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Mi a nyavalya az a "needy"? Magyarul nem tudsz írni? Csak mert ha nem, az is baromi idegesítő tud lenni...
2018. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Önkontroll, önuralom, racionális, felnőtt gondolkodás.


Mint mikor az étteremben megvárod illedelmesen a kaját és nem mászol a másik tányérjába meg hívod ki a pincért 60x. Tudatosítsd, hogy ha ismerkedsz, az nem caak rólad és a szükségleteidről szól, hanem ott a másik is a sajátjával és valahol neked kötelességed arról is gondoskodni, hogy jól érezze magát veled, nem pedig boldogságod leendő eszközének és jövőbeli kapaszkodódnak, mert ez egy idegentől (még) túl nagy elvárás, főleg anélkül, hogy bármit nyújtanál, amitőp neki te nem leszel alárendelt, hanem egy önálló, nem kiszolgáltatott, egészséges embert lát benned, aki emiatt vonzó is.

2018. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
A hogyan előtt a kérdés a miért.
2018. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Miért vagyok ilyen?
2018. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Csak megvâltozol, ha nem kellesz majd senkinek. Én személy szerint nem szeretem a pióca embereket. A munkaidőm 12 óra, gyakran elővfordul, hogy közben semmifêle üzenetre nem válaszolok.
2018. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem jópár szar kapcsolat segített. Ezek megtanítottak arra, hogy sok esetben jobb egyedül lenni. Azóta nem vágyakozom barátnőre, magammal foglalkozom, hogy olyan formába hozzam magam, hogy majd az igazinak kelljek.
2018. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért vagyok ilyen, mert nem tudom milyen érzés "szeretve lenni", és megörülök, amikor a közelébe kerülhetek ennek az érzésnek, vagy akkor is, ha legalább úgy gondolom, hogy közel kerülök hozzá.


#5 Még nem volt olyan lánnyal dolgom, aki már aktív dolgozó lett volna, és az én 20-as korosztályomban elég gyakran vannak internetkapcsolat mellett akkor is.


#6 Nekem a kapcsolat lehetőségeimet hátráltatja ez, több egyéb dolog mellett. Érdekes egy ördögi kör.

2018. jún. 4. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ez egy jó kiinduló pont. Megfogalmazódott benned a probléma, és megfogalmazódott az ok is. Ezt kellene tovább vinned, valaki olyannal, aki értő segítséget nyújthat benne.

Szakemberrel.

2018. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valamitől kialakult benned ez az érzés, sorozatos elhanyagolás, esetleg szüleid hanyagoltak gyerekkorodban stb.

Foglalkozz ezzel egy szakemberrel, ha nem tudod kezelni.

Nekem rosszabb lett, nem a másik szenvedi meg, hanem én, mert türtőztetem magam, mert tudom, hogy nem lehet mindig velem foglalkozni, de nagyon nehéz...

Személyiségzavar gyanús vagyok, ne juss el mélyebbre. Ezzel most nem megijeszteni akarlak, mert nekem más problémáim is vannak, de érdemes ezzel foglalkozni, és nem hanyagolni a dolgokat.

Ha szeretnél erről beszélgetni kicsit, hátha segithetek megerteni valamit, nyugodtan írj privit. :)

2018. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Basszus, nagyon magamra ismertem most. Én is ilyen vagyok. :/
2018. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!