Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek mi a legneheze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mi a legnehezebb a társkeresésben, mivel szívtok a legtöbbet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hogy nem alkalmazkodom és nem tudom mi a korai és mi a kései
2018. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

#7

Valószínű. Amelyik még nyomult arról mindig egytől egyig kiderült, hogy csak le akar húzni pénzzel és semmi másra nem megy ki a játék a sok üres szó mellett.


Szóval nem véletlen, hogy jó ideje már magasrol lekakilom a lányok tarskeresesi problémáit és a "minden férfi csak szexet akar", világ szörnyűsége rinyat. Én abszolút mértékben kiegyeznek azzal, ha ez lenne a legnagyobb hatraltato tényező.

És az a poén, hogy közel sem plazacicakrol, tökéletesen kisportolt vagy instamodell lányokról beszéltem, hanem szimpla, atlagos, szolid csajokrol. Ja és ezek miatt már komoly kapcsolat sem kell egyiktol sem.

2018. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem érdeklődik senki sem (nő) utánam, mert furcsa a gondolkodásom, kissé visszataszító is vagyok. Biztosan csak 100%-ban bennem van a hiba.
2018. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Mivel szívunk a legtöbbet?Egy szóval:A NŐKKEL!!!
2018. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem az a legnehezebb, hogy szinte nem is talalkozok lanyokkal. Munkahelyemen es edzeseken is csak ferfiak vesznek korul. Mernokinfo karra jartam egyetemen, ott is csak 1-2 csaj volt. Neha eljarok kolegakkal sorozni, de meg eddig nem sikerult megfelelo nore lelnem ilyen helyeken.


En ezert kezdtem el tarskereso appokat, pl. Tindert hasznalni par eve. Sok lanyra rairok, de sok esetben vissza sem irnak vagy par nap utan meghal a dolog. 1-2 randi ossze szokott jonni, de azon lanyokkal is sok eseten elmaradnak a tovabbi randik.


Igy eleg nehez, sokszor elmegy a kedvem, es akkor szuneteltetem a dolgot. Nem panaszkodhatok, mert egy baratnot sikerult talalnom, vele 1 evig jartam. Tovabba megismerkedtem egy masik lannyal, akivel ugyan randit nem sikerult osszehozni, de mint baratok tartjuk a kapcsolatot.

2018. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Tapasztalatom szerint a nők közül nagyon sokan nem gondolják úgy, hogy nekik is energiát kellene tenniük az ismerkedésbe. Mert a férfiak úgyis tepernek, "akkor már használjuk ki". Nyilván a piacon is a legjobb árut próbálják meg rádsózni, nem a szemetet... :D
2018. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
azzal hogy magam sem tudom hogy akarok-e barátnőt (nem vagyok homár :) )
2018. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%
Társkeresés? Én sose kerestem társat. Ha valakivel mégis ismerkedni kezdtem, az teljesen spontán alakult. Nem erőltetek senkit. Az élet úgyis elém sodorja azokat, akikkel dolgom van az életben.
2018. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindennel. De főként a logikátlanságban való logika kereséssel.
2018. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!