Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van akinek nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van akinek nagyon jól megy a társkeresés és esetleg már van is egy ideális párja, de mégis zavarja a saját külseje és elégedetlen vele?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Nő vagyok. És csak az instamodellek miatt zavar, meg a kacsaszájú tinik miatt. Ők 16 évesen gyönyöörűek már, szép smink,drága ruhák, én hozzájuk képest csak egy átlag maris vagyok,pedig ismerőseim mindig szépnek mondtak, párom is mindig volt, ha akartam.

igen, hozzájuk képest, egy szürke senki vagyok, nem pedig szép.

2017. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Volt már szép barátnőm, a lányok kedvelnek és talán akarnának is sokszor valamit, de az önbizalomhiányom miatt rendszerint elszúrok mindent.
2017. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az instamodellek nem azért tudnak létezni mert ti nézitek őket?..
2017. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk aki felnőtt nő létére elhiszi, amit az instagramon lát arról nem is tudom mit gondoljak...
2017. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hitkérdés. Ott áll mellettem adott helyen egy ilyen lány, és ő a nap, ragyog,én meg nem is létezem.

De komolyan. És 16 éves, na jó, már 17. Ő is, néhány barátnője is, gyönyörűek, élőben is. De a fotókázásnak rittyentik ki magukat szerintem, őszintén.. másért miért?? Komoly kapcsolatuk nincsen, de mindig kifogástalan a külsejük. Legalábbis én gyönyörűnek látom őket, és élőben is.

2017. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, férjnél vagyok, számomra ő a tökéletes pár, számára pedig én, de természetesen nem vagyok tökéletes. Hatalmas orrom van, lapátfogaim, szeplőim, a hajam meg olyan színű, mintha rozsdás lenne... persze a férjem szerint a szeplő szexi, a vörös haj dögös, és szerinte a lapátfogaim sem lapátok. Asszem, ez a szerelem/szeretet. x)
2017. okt. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1-es pedig én azt a Marist százszor jobban megismerném mint a kis kacsaszájjú tiniket!

Kinek mi jön be tudod? Van akinek a kikent-kifent nők , rájuk csorgatják a nyálukat, van akinek meg a kedves hús vér szomszéd nő.

2017. okt. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok vele mint az első. Sajnos még tanulok, nincs pénzem, a szüleimnek sincs, így nem tudok magamnak ruhákat meg sminket se venni, pedig szeretnék. A barátomnak tetszem így, de valahol bennem ott van az, hogy jó lenne néha ruhákat venni meg hasonlók. 18/l
2017. okt. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A férjem ilyen, sosem elégedett a külsejével, pedig én imádom. Én nagyrészt elvagyok magammal, látom a hibáimat, de összességében nem vagyok csúnya egyáltalán.

Mondjuk így 30-hoz közelítve a tizenéves insta csajokat nem tudom konkurenciának tekinteni, egyáltalán eszembe nem jut hozzájuk mérni magam, tökre nem egy világ vagyunk. Én még szépnek se kimondottan látom őket, egy eredeti, őszinte mosolyuk nincs.

2017. okt. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, van párom, akivel szeretjük egymást, de zavar, hogy neki a kék szemű,szőke lányok az ideálja én meg pont az ellentéte vagyok és emiatt kevesebbnek érzem magam az ilyen lányoknál, akárhányszor szembe jön velem ez a típus, mindig az jut eszembe, hogy a barátomnak biztos jobban tetszene, mint én.
2017. okt. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!