Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egyes nőknek nem volt még pasija, pedig szépek, csinosak, jó humorúak, intelligensek és tehetségesek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm miatt érdekel a téma, 22 éves. Én ilyen tulajdonságokkal rendelkezőnek látom őt/ezeket a nőket. Lehet, hogy a férfiak nem? Mi lehet ennek az oka? (Barátnőm se tudja.)

2018. jún. 9. 14:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%
Mert elviselhetetlen a természete, vagy mert senki sem elég jóképű neki a jelentkezők közül.
2018. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
Szépek, csinosak, intelligensek... jó, de nem adnak esélyt a hajléktalanoknak, a részegeknek, a zaklatóknak, az utcán kiabáló romagyerekeknek, a társkeresőn a f.rkát küldözgetőnek stb.
2018. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Lehet nem járnak semmilyen környezetbe, nagyrészt otthon vannak, így gyakorlatilag nem talál rájuk senki. Illetve még ott van az, hogy lehet irreális elvárásai vannak, és rögtön lezár olyan dolgokat, amiknél lehet kis idővel meg is kedvelné a srácot. Vagy még ott vannak aki prűdek vagy vallásosak.
2018. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%
Pedig hiába pontozzák le, átlagnő ezekből válogathat. De persze mindenki előtt sorban állnak a hódolók, legalábbis gyk-s felfogás szerint :D
2018. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

21 éves koromig nem volt párom...


Nem éltem társasági életet, inkább a sportra és a tanulmányaimra figyeltem, azok a férfiak, akik meg így betaláltak, taszítóak voltak kívül-belül. Főleg belül. Igen, válogattam, és? Megérte, most boldog vagyok, mert olyan ember becsül és érzi magát jól mellettem, aki nekem is tetszik.

2018. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
5%
#14 Nem, az átlag nő nem ezekből válogathat. Ha te igen, akkor te bizony sokkal rosszabb vagy az átlagnál. Nem külsőre, hanem belsőre.
2018. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%
Uccsó: na ne mond... Bár ki tudja, lehet külsőre is. Insta lányokat recska albumba mentő fiúkáknak tuti nem jövök be.
2018. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%
12 vel egyet ertek .. azert nincs senkije mert nem ad eselyt, nem pedig azert mert nincs jelentkezo, varjon a hercegre csak.. tuti eljon
2018. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Mert igényes, és nem áll le akárkivel.
2018. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Az APÁM!!!!!!!


Pedig jelentkező akadt volna, de a legtöbbel egy titkos randira sem jutottam.

Idegbeteg, prûd, agresszív. Anyám sem jobb, 40 évesen lett először kapcsolata.

Konrolláló szülők, minden nap átkutatják a cuccaimat.

Én marha meg itthon maradtam egyetemre.

Tavaly 3-szor voltam sürgősségin, mert úgy megvert.

2018. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!