Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 26 éves vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 26 éves vagyok, és képtelen vagyok párt találni?

Figyelt kérdés
Már mindenhol próbálkoztam, bulikban, interneten, tinderen, mindenol. Már ott tartok, hogy kezdeményezek is pasiknál (pedig nem vagyok ilyen tipus), de nem jön össze. :( Teljesen el vagyok már keseredve. Egyszerűen azok nyomulnak csak, akik nem jönnek be. Akik bejönnek, pedig már rég foglaltak. Más is van ezzel így ilyen korban? Nem akarok vénlány maradni. Pláne hogy elég jól nézek ki...nem értem az egészet. :(

2018. jún. 13. 01:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát azt az egyet (szerintem) úgy ijesztettem el, hogy néhány napig nem válaszolt, elköszöntem és letöröltem a fenébe. Utána visszaírt. De ezek után nekem se sok kedvem lenne az illetővel csevegni...nem is nagyon változott a tendencia, úgyhogy hagytam (és letöröltem másodszor is) :D
2018. jún. 13. 01:43
 12/20 anonim ***** válasza:
dobj egy képet:)
2018. jún. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyire szép vagy viszont így sem találsz pasit akkor ott komoly gondok vannak de valószínüleg belül, nem kívül.
2018. jún. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező dedó szinten van. Ezt a kérdést is azért írta ki hogy kapjon vagy 20 privátot hogy fényezze az egóját, de válaszolni meg persze egyre se válaszol.
2018. jún. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Kelleni fog neked egy megfelelelő burok, jelentsen ez egy baráti társaságot, egy netes chatoldalt... bármi hasonlót, és idővel valkivel közösen vonzódni fogtok egymáshoz, aztán innentől szerencse kell. De amúgy ezzel távol nem vagy egyedül. Ugyanebben a helyzetben vagyok 22 éves srácként, bár magamról azért nem mondanám, hogy kifejezetten jól nézek ki. Na de visszatérve rád. Mindenképp valamilyen közeg kell, amelyik társasággal gyakran vagy együtt (ez a társaság vegyes legyen). Ilyen társaságokban hamar kialakul érdeklődés, aztán az a bizonyos szikta kell ami beindítja a dolgokat igazán. Nálam már eleve ott a hiba, hogy nem igazán vagyok semmi ilyesmi közeg része.
2018. jún. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 peca1000 ***** válasza:
36%
Ha csak "Anyukád szerint jól nézel ki", akkor bizony csúnya, vagy túl kövér,sovány vagy.
2018. jún. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%

Hagyjuk már. Jól nézel ki, nyomulsz is és semmi?

Kamukérdés vagy atomronda vagy rohado belsővel.

2018. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne csúnya a kérdező?

A nővérem a példa rá, hogy hiába szép, csinos és okos valaki, nem feltétlenül talál párt magának... Évek óta vagy szingli, vagy pedig laza szexkapcsolatokkal szenved, pedig egyáltalán nem arra vágyik, de egyszerűen minden fickó vagy csak megdugni akarja, vagy hülyiti, vagy eltűnik, alig-alig válaszol...


Itt személyiség probléma lesz. Egyrészt, ne te nyomulj, ne legyél túl tapadós, még akkor se, ha megőrülsz valakiert, másrészt, fejleszd a belsődet: olvass sokat, legyél jártas sok témában, a komolyabb dolgok iránt sem árt, ha érdeklődsz. Ha jó beszélgető partner vagy, az már félsiker.

2018. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet a baj, hogy rád van írva, hogy nagyon szeretnél már párt találni, és ez taszító. Én 29 éves voltam, amikor megtaláltam a párom. Ha ez vigasztal. Eljön az, csak ki kell várni. Az első igazi szerelem (mert a 29 éves koromi nem volt az) pedig 33 éves koromban jött el.
2018. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
folyt.: De a szerelmek is aztán később úgy jöttek, hogy teljesen váratlanul. Amikor kerestem, nem találtam senkit.
2018. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!