Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek miért jár alanyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért jár alanyi jogon a pénzes tanult pasi és a pasiknak miért kell beérniük kevesebbel?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%
Mert a nők megkaphatják. Ha itthon nem jut nekik ilyen pasi, akkor külföldön.
2018. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Miután több nő tanul tovább egyetemen, a kérdésed értelmét veszti. Ugyanis több férfinek jut diplomás nő, mint nőnek diplomás pasi.
2018. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretném tudni, hogy hol osztogatnak ilyet, ha már jár nekem! :)


Tanult vagyok, de pénzem csak éppen elég. Ez van... Van más erényem helyette. Majd valaki ezzel a kevesebbel remélem "beéri" egyszer.

2018. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert a nőknél van a punci és kész. Egy férfi nem válogathat úgy, mint egy nő.
2018. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már miért "járna" a nőknek alanyi jogon akármilyen pasi? Ezt mikor álmodtad? :D
2018. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok, nem értem miért pontoztátok le a válaszomat, a statisztikai adatok szerint 2011-ben a diplomás férfiak aránya 6,1%, a diplomás nőké 12,6%.

Vagyis durván kétszer annyi diplomás nő van, mint férfi. Akkor miről beszélünk?


[link]

2018. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Már miért "járna" a nőknek alanyi jogon akármilyen pasi? Ezt mikor álmodtad? :D"


Nem álmodta, csak az élet ezt mutatja. A válasz továbbra is az, hogy a férfiaknak van egy többletvágyuk a nőkkel szemben, ezért a nő relatíve értékesebb. Úgy általában véve a természetben a nő nagyobb kincs, mint a férfi.

2018. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
majd ha betonozni látok egy nőt elhiszem, hogy értékesebb.
2018. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, te most betonozni keresel nőt, vagy párkapcsolatra?
2018. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!