Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresés kapcsán sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresés kapcsán sok nő mondja, hogy az ideális férfi legyen "kemény". Hölgyek, ez mit takar nálatok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a durvaságot takarja, és nem is az agressziót, ez egyértelmű. Akkor mire utalnak ezzel a nők? Általában a "határozott" jelzővel együtt emlegetik párban, ezt már megfigyeltem. Akkor a keménységet a határozottság szinonímájaként kell értelmezni? Lányok, nők, mire gondoltok, amikor ezt várjátok el egy férfitól?

2018. jún. 17. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, nekem még ez nem volt elvárásom.
2018. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Eletben nem hallottam.
2018. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Egészséges erekció.
2018. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezz körbe valami falusi diszkóban, ott biztosan megkapod rá a választ.
2018. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem valami ilyesmi, hogy legyenek elvei, amikhez ragaszkodik, nem megy le kutyába a nőnek, vállalja a véleményét, képes érvelni, ha kell, esetleg egy-egy vitától sem riad vissza, sziklaszilárd személyisége van, megingathatatlan, rendíthetetlen, stb.?
2018. jún. 17. 21:03
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Határozott, erőt és biztonságot sugárzó, ha kell, akkor jól leteper.
2018. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 Ó, hát persze, a mindenható szexet hogy is felejthettem ki :D
2018. jún. 17. 21:05
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Álljon a cerka, mint a cövek.
2018. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%

"ha kell, akkor jól leteper"


Ha kell :D ha neki kell, nem akkor, ha neked.

2018. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Én már írtam, mondtam a keményet. Azt jelenti, nem puhány, nem rinyál ha kirúgják a munkahelyéről, nem omlott össze amikor az exe kidobta, stb. Lelkierő = keménység.
2018. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!