Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresés kapcsán sok nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresés kapcsán sok nő mondja, hogy az ideális férfi legyen "kemény". Hölgyek, ez mit takar nálatok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a durvaságot takarja, és nem is az agressziót, ez egyértelmű. Akkor mire utalnak ezzel a nők? Általában a "határozott" jelzővel együtt emlegetik párban, ezt már megfigyeltem. Akkor a keménységet a határozottság szinonímájaként kell értelmezni? Lányok, nők, mire gondoltok, amikor ezt várjátok el egy férfitól?

2018. jún. 17. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

" sziklaszilárd személyisége van, megingathatatlan, rendíthetetlen, stb.?"


Csak az ostoba és buta nem kételkedik sohasem.

2018. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

" sziklaszilárd személyisége van, megingathatatlan, rendíthetetlen, stb.?"


Hát... nekem ez nőként nem kell. Semmi szükségem egy kőbunkóra, aki nem gondolkodik el néha a dolgokon. Az érzékenyebb férfiak szoktak tetszeni. Emberek vagyunk.

2018. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én pont hogy érzékenyebb férfira vágyom. Ha azt mondanám valakire, hogy legyen "kemény", akkor biztos a farkára gondolnék csak.
2018. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

"legyenek elvei, amikhez ragaszkodik, nem megy le kutyába a nőnek, vállalja a véleményét, képes érvelni, ha kell, esetleg egy-egy vitától sem riad vissza, sziklaszilárd személyisége van, megingathatatlan, rendíthetetlen"


Számomra ez egy nárcisztikus ember leírása, abból pedig nem kérek.

2018. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Legyen meg a saját értékrendje, és merjen (a megfelelő hangnemben) ellentmondani nekem, amennyiben úgy érzi, hogy nincs igazam. Adja a tudtomra, hogy mit szeretne. Ettől szerintem még senki nem lesz "kemény", csak normális ember, akibe szorult egy egészséges mértékű önbecsülés. Optimális esetben egy nő is ilyen.

Nem tudom, a te szemedben ki a "sziklaszilárd személyiség", meg a "megingathatatlan" és a "rendíthetetlen", de én senkitől sem várom, hogy mindig minden helyzetben tudja, merre és hogyan tovább. Van, hogy az ember padlóra kerül, elveszettnek és gyengének érzi magát, törődésre, érzelmi támaszra van szüksége. Ilyen az élet. A férfiak is emberek, és szerintem nem tesz jót nekik, ha nincsenek akként kezelve, fölösleges irreális elvárásokat támasztani feléjük. Én is az érzékenyebbeket keresem, ők könnyen ki tudják vívni az együttérzésemet és a szeretetemet, mert olyanok, mint én.

2018. jún. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A farka legyen mindig kemény (N 81).
nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!