Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt nem találok magamhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem találok magamhoz illőt? Ilyen kevès lenne?

Figyelt kérdés

23 èves vagyok. Nem találok olyan lányt a korosztályomban,akiknek nem a buli,pia,szórakozás,èlősködès másokon a fegfőbb ismèrve.

Aki már családot,egy megbízható kapcsolatot keresne,ők inkább 25-30 között vannak. Akik persze visszakèzből utasítanak el,mert fiatal vagyok. Idősebbnek nèzek ki a koromnál.

Alkalmi kapcsolat lenne,de olyan akivel tervezni lehet,nem nagyon.


Hol keressek?


2018. jún. 17. 22:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#10: Egyetemen nem találtam, csak kettőt. Az egyik teljesen igénytelen. A másik érzelmi roncs. Margitsziget az ország másik vége nekem.
2018. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Nézz szét más egyetemeken is.
2018. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#12: Ez így olyan, mintha azt mondanám, hogy normális srác van minden rave partyn, nézz szét mindegyiken, ha nem találsz. Melyik egyetemeket ajánlanád?
2018. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Orvosik, jogi pálya, állatos szakok, bme ahova nem 300pont a ponthatár hanem egy csöppet magasabb.
2018. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14: Jogász lányokkal pont ismerkedtem. Elég negatív volt a felhozatal.

A volt osztályomból van 1 orvosis lány, ő óriási ribi és partiarc. Egy másik fogorvosnak tanul és ugyanilyen.

Miből gondolod, hogyha valaki jól tud tanulni, akkor értelemszerűen visszafogottabb vagy megbízhatóbb?

2018. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Magambol indultam ki..
2018. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#16: Sejtettem. Az oldalon mindenki magából indul ki és mindenki olyannak találja magát, ami épp pozitív egy adott kérdésnél...

Van pasid? Látod, hogy sok srácnak bejönnek az ilyen jellegű lányok.

2018. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nincs
2018. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Orvosi,vegyész egyetemeken sok a drogos.
2018. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#18: Ha nincs pasid, nyitott vagy a kérdezővel való ismerkedésre?
2018. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!