Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves szűzként összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűzként összejöjjek egy 25 éves anyukával?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismertem meg, alacsony, duci, nem igazán az esetem, de igazából annyira nem vészes.

Szexkapcsolatot nem akar, csak komolyat, én viszont le szeretnék vele feküdni, mivel több ilyen alkalom nem lesz.

Mit csináljak szerintetek?


2018. jún. 19. 10:17
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
25%

"És egy nő csak szűz lehet, vagy feleség, igaz?"


Te kábítószerezel amúgy?

2018. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
10%

Vicces az itteni nők vergődése.

Nekik joguk van, hogy elvárásuk legyen a faxmérettek, "mamahotellel", magassággal, mindennel kapcsolatban.


Akkor én is eldönthetem, hogy huszonévesen nem akarom más gyerekét nevelni, energiámat, pénzemet, életemet beleáldozva, amikor még sajátom sincs.

2018. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

19 szerintem nekem is van jogom normális párkapcsolatra.

Amúgy pont nem az elsőtől van gyereke, egy kigyúrt helyi cigány maffiózótól van a kölyök, egyéjszakás kaland után.

Én viszont lefekszek vele, mert elegem van abból, hogy szűz vagyok. Utána pedig keresek normális párkapcsolatot.

Egyébként ha nőne 20 centit és fogyna 10 kilót álomnőm lenne, konkrétan az ideálom, de a gyerek miatt akkor sem kéne.

2018. jún. 19. 20:43
 24/50 anonim ***** válasza:
92%
Inkább menj egy egy fizetőshöz. Undorító, amit csinálsz.
2018. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

24 a fizetős azért nem jó, mert nem érzem rajta, hogy kívánna, hogy bejövök neki.

Nem fogom magam ezzel alázni.

Egyébként rengeteg férfi ezt csinálja, ezzel a nővel is, így nem látok benne kivetnivalót. Vagy ha a kigyúrt jóképű ismerősöm csinálja ezt, az oké?

2018. jún. 19. 21:05
 26/50 anonim ***** válasza:
92%

25: a másiknak szerelmet hazudni akar kigyúrt vagy akár nem, nem oké, de itt mar látom, hogy igen erős komplexusok befigyelnek- de azért a lány adjon le 10 kgt. Hát undorító vagy.

23/N

2018. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

26 látom a szövegértés megy.

Ha magasabb lenne 20 centivel, és egy 10 kilót leadna, akkor az álomnő lenne számomra, mivel nagyon szép arca van és belsőre is teljesen oké.

Szerintem ha te lennél 26 évesen szűz te is hazudnál szerelmet. Engem is vertek már át nők, és fognak is.

2018. jún. 19. 21:23
 28/50 3.14159265357989 ***** válasza:
94%

Najó, ez konkrétan nevetséges.

1. Minek írod ki ide, ha 20 válaszolóból talán 2, ha támogatja az ötletedet, mégis a fejedbe vetted, hogy ez így lesz, ennek így kell lennie?

2. "Egyébként ha nőne 20 centit és fogyna 10 kilót álomnőm lenne, konkrétan az ideálom, de a gyerek miatt akkor sem kéne." Ja igen, erre meg azt lehet mondani, hogyha nőne az IQ-d úgy 40 pontnyit, szereznél egy doktorit, más lenne a szemed színe, meg egy picit maszkulinabb lenne az arcberendezésed, akkor Julcsikának álompasi lennél. De nem vagy az, mert nem ilyen vagy. Szóval ez a dolog olyan, hogy ja, mindenki ismer szerintem nem 1, nem 2, nem 10 olyan embert, akiben ha 4-5 dolog változna, már járna vele. Ez nem teszi jobbá a helyzetet, ne haragudj... "tökélete vagy, de ezen a 20 dolgon változtass!" Meg pl ha a belső része a lánynak annyira megfogott volna, akkor most nem ezeken problémáznál.

3. A fizetős nem jó, mert nem érzed rajta, hogy bejössz neki. És ez a szegény lány? Neki milyen lesz, ha nem érzi majd rajtad, hogy bejön neked? Vagy ez a dolog csak akkor tényező, ha rólad van szó? Neki legyen napokig rossz, hogy neked fél órára szuper legyen... ezt valahogy nem tudom megérteni, már ne is haragudj. :D

4. "Vagy ha a kigyúrt jóképű ismerősöm csinálja ezt, az oké?" Te is lehetnél kigyúrt, szerintem itt senki nem tudja, milyen vagy. Mit tudom én, hogy helyes vagy-e, hogy magas vagy-e, ezt nem írtad le, nem láttam képet... szóval egy jóképű kigyúrt kérdezőnek is ugyanazt mondtam volna: hogy ez így nagyon nem oké.


Nem bántani akarlak, szerintem itt senkinek nem az a célja. De kérlek, azért gondolkodj el a fent leírtakon. Legalább 5 percet.

2018. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
28 hány évesen vesztetted el a szüzességed, és előtte hányan aláztak meg miatta?
2018. jún. 19. 21:37
 30/50 A kérdező kommentje:

28 illetve ha úgyvan, biztonság kedvéért egy péniszméretet is kérdeznék.

Akár privátba is.

2018. jún. 19. 21:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!