Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves szűzként összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűzként összejöjjek egy 25 éves anyukával?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismertem meg, alacsony, duci, nem igazán az esetem, de igazából annyira nem vészes.

Szexkapcsolatot nem akar, csak komolyat, én viszont le szeretnék vele feküdni, mivel több ilyen alkalom nem lesz.

Mit csináljak szerintetek?


2018. jún. 19. 10:17
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
91%

@29: Hidd el, jobban jársz, ha befizetsz egy körre. Olyat választhatsz, akit szépnek, vonzónak találsz, nincs korlátozás, kötöttség és szex után mehetsz a dolgodra.


De a kérdésedben felvázolt terv sokkal több csapdát rejt magában mint azt te gondolnád.

2018. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 3.14159265357989 ***** válasza:

Kedves kérdező,


én még ott nem tartok az életemben, és nincs emiatt gátlásom. :) Persze, pl. anyám szerint ideje lenne már, de nem az ő élete, nem ő tudja, hogy mikor tartok ott. Nem az ő dolga. És aki meg megaláz miatta? Egyszerűen ne állj velük szóba, sőt, ne is mondd el nekik, hogy még nem vagy túl rajta. :) Ha nem tudják, akkor nem tudják a fejedhez vágni.


A méret? Hát oké, leírom én ide is nagyon szívesen, nem szégyellem. :D 0 cm. :D

2018. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

31 milyen csapdákat például?

32 nőként ez teljesen más. Ezt egy nő nem értheti meg, mert egy nőnél érték a szüzesség.

2018. jún. 19. 21:52
 34/50 anonim ***** válasza:
91%

Magadat nem aláznád azzal, hogy lefeküdj valakivel akinek nem jössz be, de őt megalázod? Hogy lehetsz ennyire undorító?

Ezért vagy még mindig szűz.


Én 25 éves koromig voltam szűz. Nő vagyok és csak olyan lúzereknek kellettem volna, mint te vagy. De megvártam a kölcsönös szerelmet, ha senki nem lett volna, akkor maradtam volna úgy. (vagy belemegyek egy kölcsönös szex kapcsolatba, de megalázni valakit így....hihetetlenül önző vagy)

2018. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

@33: Például ha újfent úgy marad és megpróbál magához kötni. Arról se szóltál, hogy a gyereke apjával milyen a viszony.


Hidd el, nagyon nem éri meg.

2018. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

34 nőként teljesen más a szüzesség.

Gondolom nem szűz férfival jöttél össze, hanem egy alfahímmel aki előtted fűvel-fával szexelt.

35 nem tartják azzal a féreggel a kapcsolatot.

2018. jún. 19. 22:03
 37/50 3.14159265357989 ***** válasza:

Nem tartom feltétlenül értéknek. Nem látom, mi különbség lenne emberileg a között, hogy egy lány 17 vagy 24 évesen (mondjuk pl. szerelemből) esik túl rajta. Szerintem semmivel nem különb egyikük sem.

De azt igenis értem, hogy az őszinteség, a kedvesség érték, a másik érzéseinek tiszteletben tartása érték, a másik megalázása és kihasználása és becsapása pedig nem érték. Az nem jó.

Felfogtam, hogy ez nehéz neked, de biztos, hogy erre úgy akarsz visszaemlékezni, hogy "ja, tudod, volt az a csaj... a hogy is hívják... fú de baromi rossz volt, nem is tudom, mit képzeltem, hát minden rákövetkező sokkal jobb volt..."? Nem inkább egy szép emléket akarsz egy olyan lánnyal, aki többet jelentett neked egy "alkalomnál, amiből többet nem lesz még egy"? Szerintem ne tekints erre a dologra úgy, mint egy házi feladatra, egy érettségi bizonyítványra, amit el kell végezni, le kell tenni, hogy utána továbbléphess/azt csináld, amit szeretsz. Mások (és önmagad! - mert mondhatsz akármit, ezzel magadat is megalázod...) megalázásánál szerintem bármi jobb.

2018. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

37 a környezetemben nem tudok ismerkedni, mivel mindenki tudja, hogy szűz vagyok.

Nethez nem nézek ki jól, állatmenhelyen, ahova járok mindenki foglalt, munkahelyemen pedig olyan nők vannak, akiket bottal se, és nem a külsejük miatt...

Máshova meg nem járok, max kondiba és kocsmába néha.

Nekem már nincs esélyem szerelemből éleszteni. Mutass egy nőt, aki lefeküdne egy 26 éves férfival.

2018. jún. 19. 22:06
 39/50 3.14159265357989 ***** válasza:

És miért zavarna az bárkit is? Ezt nem tudom megérteni. Szerintem nem hátrány. Nem előny, de nem is hátrány.

Akkor ne olyan társkeresőn ismerkedj. Hallottam, hogy van valami app, ami a közös utálatok alapján párosítja össze az embereket. Egy próbát megér szerintem. Tényleg erősebb kapocs alakulhat ki, ha van közös utálat (lásd, egy közösséget is jól összehoz egy közös ellenség).

Egyébként meg szerintem járj el otthonról. :)

A 26 éves meg nem 70, a környezetemben sok lány van 24-28 év körüli udvarlóval :)

2018. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
39 igen, helyes udvarlókkal, akikkel isteni a szex...
2018. jún. 19. 22:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!