Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a lenti cikkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a lenti cikkről? (szűz felnőtt férfiak és nők)

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire hiteles, igaz? Mennyire értetek egyet?


2018. jún. 20. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha nekem 167 centisen, 108 kilósan, átlagos arccal nem egyszer sikerült párkapcsolatot kialakítanom, akkor kb mindenkinek sikerülne, ha nem menekülne el/kicsit is próbálkozna. Innentől kezdve sajnálom, de csak az az illető tehet róla
2018. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Le lehet szavazni, mert mindig könnyebb a külső környezetet hibáztatni, de ezzel nem mentek semmire. A változás rajtatok múlik, csak ugye az erőfeszítés, amíg a másik nemet gyűlölni és hibáztatni arc nélkül az oldalon könnyű. Látom, fáj az igazság.
2018. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Mindenről a nők tehetnek. :D Éljen az aszexualitás. :)
2018. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Jellemző, hogy a cikk alatti második "legnépszerűbb" komment úgy fogalmaz, mintha nem léteznének szűz, vagy senkinek nem kellő nők, acsarkodva. Önvizsgálat teljes hiánya.

Két bevallottan szűz barátnőm van (35 és 38 évesek), több olyan nőismerősöm van, akik 35 felett is sikertelenek ez ügyben. Mégsem gyűlölködnek. Elvannak, utaznak, próbálnak tenni azért, hogy jól érezzék magukat társ nélkül is (mintha olyan nehéz lenne, én is rengeteget voltam egyedül).


Ez amúgy szocializáció kérdése is, elég sok cikk van erről, nemcsak ez.

2018. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
4.: érdekes, én is csak nőket hibáztató, ferfiakat látok, nőtől sosem kaptam még fenyegető levelet, több férfitől viszont igen
2018. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Egy nő max. akkor marad szűz, ha akar (még előnytelen külsővel is), mivel fél pillanat alatt találna (nem is feltétlenül annyira gázos) szexpartnert, ha más nem, buliban vagy neten. Míg egy férfinak aktívan próbálkoznia kell és még így sem garantált a siker.


Nem az itt siránkozó szűz férfiakat védem, csak a fenti dolgot sokan elfelejtik.

2018. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
6.: te meg azt felejted el, hogy a nőknek altalában semmi élvezet nincs egy részeg, megizzadt, kanos pasival alkalmi szexben elveszíteni a szüzességét.
2018. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

5.


Nem tudják hogyan kezelni a dolgot dühükben. Egy sima véleményt. Engem is húzott már fel válasz, de privit soha nem küldök.

2018. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem csak ilyenek vannak, de ebből is kitűnik, hogy egy nő azért marad szűz, mert a tökéletes pillanatot és a tökéletes herceget várja, egy férfi meg azért, mert nincs más lehetősége.
2018. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
sokan vannak így. Van akinek a szüzesség elvesztése, de még a párkapcsolat sem nem létkérdés.
2018. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!