Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a lenti cikkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a lenti cikkről? (szűz felnőtt férfiak és nők)

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire hiteles, igaz? Mennyire értetek egyet?


2018. jún. 20. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%

Semmit nem gondolok. Megint csak arról van szó, hogy kényszeres sulykolják, hogy csak akkor vagy valaki, ha van párkapcsolatod. Pedig ez közel sincs így. Nagynéném 60 éves, szakorvos, ez az élete. Kamaszkori szerelem óta sosem volt senkije. Ő a hivatásában találta meg az élete értelmét, nem hiányzik neki a párkapcsolat.

Itt az a baj ezekkel a megkeseredett emberekkel, hogy se családjuk, se hivatásuk nincs.

2018. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

Ezekben az emberekben valami súlyosan el lett b..va.


Nézd, olyan emberek vannak kapcsolatban, hogy csak nézek. Ha valaki akar párt találni vagy szexelni, akkor fog is. Akárhogy néz ki. Nyilván minél többet nyújt és minél jobb, annál többet várhat és annál nagyobb eséllyel tetszik neki tetszőnek. A többi csak kifogás.

2018. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Én sokáig szűz voltam, mert nekem a szex egy intim dolog. Nem olyan, hogy orrba-szájba bszunk, aztán meg sem merem mondani neki, hogy horkol. És simán el is lennék szex nélkül.


Soha nem akartam, hogy legyen valaki, aki nem tetszik, undorodom tőle, de hagyom, hogy megdugjon, és legalább elmondhatom, hogy van kapcsikám.


Aki úgy áll hozzá, hogy csak egy dugás a szüzesség elvesztése, az nyilván máshogy látja. Nekem az volt a fontos, hogy érzelmileg biztonságban érezzem magam. Ha ez nem történik meg, simán maradtam volna 60 éves koromig szűz.

2018. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem olvastam el a cikket. 26 voltam, amikor odaadtam a szüzességem valakinek, nem azért mert szerettem, hanem csak kíváncsiságból, mert vágytam a szexre. A sráctól szó szerint undorodtam, főleg a felizgulás szagától, és egyáltalán nem élveztem a szexet vele. De nem bántam meg. Mivel csak gumiban engedtem magamba, igazából nem is érzem azt, hogy valaha igazán szexeltem volna vele. Olyan semmilyen volt. 29 évesen szeretkeztem először életemben, akkor szerelmes voltam és iszonyat jó pasinak gondoltam a partnerem, igazából én akkor éltem át/meg a szexualitásomat. Ha vele nem jött volna össze, akkor szerintem nem sok szexben lett volna részem életemben. Volt egy helyes srác, akivel biztos lett volna valami, de ő arra vágyott, hogy lepisiljék, meg a saját teljesítményét azon mérte le, van-e a nőnek orgazmusa, hát, szerintem vele nem lett volna olyan jó lefeküdni. Más nem is nagyon jött képbe. Most lett volna valaki, akinél vonzóbb férfivel még az életben nem találkoztam, szerintem letéptük volna egymásról a ruhát, ha tehettük volna, de nem jött össze és már nem is fog, és hiába keresek mást, ha összejönne, én menekülök el, mert hozzá hasonlítok mindenkit és elmegy a kedvem az egésztől. Szóval az én szexuális életemnek annyi és ha 29 évesen nem botlok bele abba az egybe, akkor még mindig szűz lennék.

40 N

2018. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ööö...vagyis nem lennék szűz, mert ugye nem 29 évesen vesztettem el, de semmit se tapasztaltam az igazi gyönyörből 29 éves koromig!
2018. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!