Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 27-28 éves férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27-28 éves férfinál mennyire kizáró tényező, ha nem tudja megmondani, hogy hány lánnyal feküdt már le?

Figyelt kérdés

Napokban volt ez a milyen nővel/milyen férfival nem jönnél össze vitaest itt, aztán felkeltette az érdeklődésemet, hogy sok nőnek kizáró ok a szexkapcsolat.

Ezen meglepődtem, mert élőben kutyát nem érdekelte még, hogy hány lánnyal feküdtem le, de őszintén megmondva pontos számot sem tudnék mondani, max. saccolni 30-40 körülire.



2018. jún. 20. 23:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%

Meglehetősen.

Nálam mindenképpen kizáró tényező.

27N

2018. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
34%
Bezzeg ha arról van szó, hogy ugyan ilyen egy lány, vagy akár a puncs.hu-n hirdeti magát, olyan védelmi hadsereg alakul a lány mellett ezen az oldalon, hogy beszarsz
2018. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem lenne kizáró ok nálam,ha minden más stimmel. :)
2018. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
11%

Most, ahogy beléptem ide pont hasonló témán tűnődtem. Valószínűleg azért, mert az elmúlt napokban, hetekben (amúgy években is) mindennapos téma lett az életemben ez a szexkapcsolatosdi, dugogatósdi.

Mindenhol ezt hallom ilyen röpke mondatok/írások formájában, hogy elítélt dolog a szexkapcsolat. Közben meg azt van, hogy alig van nő az egyetemen akiről ne tudnék olyan sztorit amikor, csak dugott ezzel-azzal.

Én nem vagyok ilyen férfi és nőben sem olyat keresek akin már átment a fél egyetem. De már lassan én érzem magam nyomorultnak, hogy nem fekszek össze néhánnyal.


Szóval szerintem nem igazán érdekli ez a nőket. Vagy el sem tudják képzelni, hogy egyes srácok hány tucatot dugtak már meg közülük. A legjobb az amikor tudják, hogy több tucatot, de még azért ők is letolják... (Nem lenne ezzel gond, ha közben nem az az álszent szájhagyomány menne körbe, hogy ez csúnya dolog, fúj, pfej, így-úgy.)

Esküszöm kevesebb nő van akit érdekel ez, mint ahányat meg lehet dönteni különösebb kapcsolat nélkül.


És egyáltalán nem csak a kikent pitsák jutottak ez idő alatt eszembe.

2018. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%

De azt azért meg tudod mondani, hogy hány éves vagy (27 vagy 28)? :D

Én nem szoktam ilyesmi alapján megítélni az embereket, lényegtelen, hogy nőről vagy éppen férfiról beszélünk. Maximum az nem tetszene, ha kiderülne, hogy átvertél, kihasználtál lányokat, de erről jelen esetben nem esett szó. Egyszóval nálam nem kizáró ok.

2018. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%
Hát nekem valahol 5-10 között lehet, de a pontos számot nem tudom megmondani :D
2018. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
12%
Ha nőként írnàd, hogy volt 30-40 partnered az nem lenne gond, minden nőstény azt mondaná, hogy jól tetted és az màr a múlt ... meg aki emiatt elítél az nem hozzádvaló bla bla bla.
2018. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

Nálam inkább ez a kizáró tényező:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Lehet leszavazni, de szerintem mindenki eldöntheti maga, hogy milyen értékrend alapján szeretne ismerkedni.

2018. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

# 8


Nagy dilemmában vagyok, hogy ezeket letagadjam-e az életem hátralévő részében. Bár konkrétan soha nem kérdezett rá senki, hogy prostiztam-e már, szóval nem hazudok.

2018. jún. 21. 00:17
 10/35 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem lenne etikus. Másrészt pedig gondolom, olyannal szeretnél kapcsolatban lenni, aki hasonló értékrenddel rendelkezik, mint te, egyezik a gondolkodásotok akár ezzel a témával kapcsolatban is.

Nem azt írom, hogy rossz ember vagy, de nekem ez egy olyan szint, amit nem tartok elfogadhatónak. Ellenben olvastam már itt sokféle választ olyan nőktől, akiknek belefér a prostituáltakhoz járás, szóval találhatsz olyat, aki ezzel kapcsolatban elnézőbb.


Tehát úgy tartod, hogy az igazság elhallgatása nem minősül hazugságnak? Nem kötekedni szeretnék, de érdekelne, hogy te elfogadhatónak tartanád-e, ha a jövőbeni barátnőd rendszeresen férfiprostituáltakhoz járt volna.

2018. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!