Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 27-28 éves férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27-28 éves férfinál mennyire kizáró tényező, ha nem tudja megmondani, hogy hány lánnyal feküdt már le?

Figyelt kérdés

Napokban volt ez a milyen nővel/milyen férfival nem jönnél össze vitaest itt, aztán felkeltette az érdeklődésemet, hogy sok nőnek kizáró ok a szexkapcsolat.

Ezen meglepődtem, mert élőben kutyát nem érdekelte még, hogy hány lánnyal feküdtem le, de őszintén megmondva pontos számot sem tudnék mondani, max. saccolni 30-40 körülire.



2018. jún. 20. 23:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nehogy előadd már, hogy egy normális szexkapcsolat pszichopatább jellemről tanúskodik, mint az egyéjszakás kalandok...
2018. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
47%

"elfogadhatónak tartanád-e, ha a jövőbeni barátnőd rendszeresen férfiprostituáltakhoz járt volna"


Még mindig nem vágom, miben más, amikor valaki pénzzel vásárol szexet mint amikor szexszel / a testével...

2018. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én értem, mire akar kilyukadni #25 (és egyben #30), de szerintem szexkapcsolatban lenni nem egyenlő azzal, hogy a partnered nem jelent neked szó szerint semmit, legfeljebb akkor, ha sosem beszélgettek, csak beléptek az ajtón, egymásnak estek (nem ölelkeztek), és mindenki megy a maga dolgára, amint végzett. Ha zajlik rendszeresen a kommunikáció, jól érzitek magatokat egymás társaságában, neadjisten megejtetek néha-néha valami közös programot is, akkor nyilván az a minimum, hogy barátilag megkedvelitek egymást és törődni kezdtek a másikkal. Éppen ezért van az, hogy csomó ehhez hasonló viszonynak úgy szakad vége, hogy valamelyik fél párkapcsolat irányába akarja terelni a dolgokat. Persze ha tévedek, nyugodtan kijavíthat az, akinek esetleg volt része szexkapcsolatban.
2018. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az az elvetemült dolog, hogy random meztelenre vetkőzöl valakivel, aki addig sem igazán érdekelt (pl. 20 perce a buliban találkoztatok), megcsináljátok azt a cselekvést ami úgy a jó, hogy érzelmek társulnak hozzá és két ember között a legintimebb dolog, majd örökre elköszöntök.

Nálam ez a kattant dolog.

És nem az, hogy valakivel szimpatizálsz vagy legalábbis nem fintorogtok egymásra, nagyjából tudjátok egymásról, hogy ki fija borja vagytok... Komoly kapcsolati szinten a mindennapokban nem bírnátok egymást, de az ágyban és néhány szóváltás erejéig rendszeresen jók vagytok egymásnak. És mivel értelmes emberek vagytok, így közös megegyezés alapján ezen a szinten szórakoztatjátok egymást.


Ezek közül egyiknek sem vagyok a híve, de talán a második variációba belemennék néhány személlyel.

2018. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
40%

Akkor is más belemenni egy egyéjszakásba úgy, hogy jól érzitek magatokat együtt, aztán vagy lesz belőle valami, vagy lezárjátok és távoztok, mint valakivel megegyezni, hogy ti csak dugni fogtok és találkozgattok/ölelkeztek/szexeltek/dumáltok ugyanúgy, de beléd szeretni ne merjen, mert ez mégsem egy kapcsolat. Ilyet akkor is csak a pszichopaták csinálnak.



Amúgy ne zavarjon, hogy két 70%-os válaszoló van és nem én írtam, hogy tizenvalamennyi pasival voltam. :'D Volt részem egyéjszakásban, de abba is úgy mentem bele, meghagytam megválaszolatlan kérdésnek, hogy mi lesz szex után. Hát nem lett semmi.


De az, hogy valakinek ápoljam a kis lelkét, aki nem a barátom, mert kúrunk, de nem a pasim, mert szerelmes nem lehetek... Ez átkozott beteges és undorító dolog. És ajánlottak már fel ilyen "használati opciót", de úgy elküldtem a pokolba az illetőt, mint a huzat.


Valaki vagy szexeljen velem és utána menjünk randizni, ha már előtte nem sikerült, vagy nem elégszer, vagy ha nem akar szeretni, csak élősködni, takarodjon.

2018. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!