Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 27-28 éves férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27-28 éves férfinál mennyire kizáró tényező, ha nem tudja megmondani, hogy hány lánnyal feküdt már le?

Figyelt kérdés

Napokban volt ez a milyen nővel/milyen férfival nem jönnél össze vitaest itt, aztán felkeltette az érdeklődésemet, hogy sok nőnek kizáró ok a szexkapcsolat.

Ezen meglepődtem, mert élőben kutyát nem érdekelte még, hogy hány lánnyal feküdtem le, de őszintén megmondva pontos számot sem tudnék mondani, max. saccolni 30-40 körülire.



2018. jún. 20. 23:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
6%
Éppen hogy pozitívum. A nőknek az kell, akinek minél több nő megvolt már. Így működik az ösztönük, az kell nekik, aki másnak is.
2018. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Hát jobban bejön a nőknek mintha szűz lennél...

De amúgy kamukérdés, Balázska szórakozik.

2018. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem keress magadhoz passzoló, könnyűvérű nőt, aztán legalább jó sok szaftos történetet el tudtok egymásnak mesélni😀
2018. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
47%
Ez a legalja. Még én is meg tudom mondani(13), pedig nem vagyok egy szent. Valamire való ember számontartja azokat, akikkel ilyen közeli viszonyba lép. Ha nem, akkor tárgynak számítanak, ha pedig valakit tárgynak kezel, nem vagyok hajlandó még egy asztalhoz sem ülni vele.
2018. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
58%

Nálam azért kizáró a szexkapcsolat, mert totál pszichopatának tartom azt, aki képes rendszeresen dugni valakivel úgy, hogy nem érez iránta semmit. Az egyéjszakás oké, az nekem is volt, de ha valakivel rendszeresen össze kellene bújnom, előbb undorodnék, bőgnék és utálnám magam és őt, amiért nem kötődhetek hozzá.


Sajnos a szex után azonnal lelépős típus vagyok, gusztustalannak és megbízhatatlannak tartom, ha valaki érdekből tartja a másikkal a kapcsolatot így, másrészt meg az lenne bennem, hogy az illető akár velem is képes úgy maradni, hogy csak használ... Szóval nálam ezért kizáró ok.


De nem sok ember van sajnos, akinek hozzám hasonlóan nincs gyomra az olyan lelki nyomorékokhoz, akik rendszeres szexet akarnak párkapcsolat nélkül, annyira gyerekesek és annyira nem bírnak magukkal. Más az, ha valaki szimpatikus, szinglik vagytok és úgy alakul, hogy lefekszetek egymással. Az sem épp büszkeségre ad okot, de számomra a szexkapcsolatosdi szégyen.

2018. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
50%
Nálam kizáró ok, ha valakinél belefér a stabil párkapcsolaton kívüli szex.
2018. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
40%

Egy szóval nem mondtam, hogy ne meséljen a múltjáról. Mert meséljen, én is mesélnék attól. De ettől függetlenül egy normális nő, akkor is lesz vele, hogy "ami előttem történt", ahhoz semmi közöm!

Ennyi erővel aki 35 évesen talál párt magának, mert előtte nem sikerült, a ti gondolkodás módotokkal esélye nem lett volna, mert "tuti van valami baja a pasinak" címszó alatt leráztátok volna ha a múltjával foglalkoztok.

Szerintem egy szexuális zaklató, molesztálóról meg lerína az; vagy volna olyan aki elmesélné, hogy mi van vele.

De jobbjára, úr isten, hogy kivel feküdt le valaki, senkinek semmi köze.

2018. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
44%

"Még én is meg tudom mondani(13)"

"Az egyéjszakás oké, az nekem is volt"


Egy hangyafinggal vagy jobb a kérdezőnél, de itt pampogsz :D

2018. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
41%

# 28


én is ezt néztem, hogy mi a fax van? egy focicsapatnyi fiú farokra húzta, meg voltak egyéjszakásai, de a kérdező pszichopata XDD


gyakorikérdések színvonal...

2018. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
74%

Más úgy dugni, hogy nem érzel a másik iránt semmit és nem is kell érezned (Egyéjszakás) és más úgy dugni, hogy totál olyan helyzetben vagy, ahol érzelmek alakulhatnak ki a rendszeresen közeli, intim interakció maitt, de neked a szemed sem rebben(szexkapcsolat).


Az elsőből nem nézem ki, hogy hideg vérrel ölne embert. A másodikból sem feltétlen, de azért nem mernék mellette elaludni.


Valami kattja van annak, aki képes úgy érintkezni valakivel szexuálisan (szeretkezni, ölelkezni, csókolózni) , hogy nem kezd el hozzá kötődni idővel. Normális ember elkezd érezni. És nem lesz szexkapcsolat.

2018. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!