Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lányról akinek csak az a fontos hogy a másik nem legyen kövér?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen lányok! Én is belebotlottam már ilyenbe. Tegyük fel minden stimmel egy ismerkedésnél. A lány is szimpi a fiúnak és fordítva.(nem csak megjátszva) aztán a lány visszavonul és azt mondja sajnálja de Neki csak a vékony fiúk tetszenek! Vagyis ez az egyetlen oka az elutasításnak. Most ha iamerkedik egy borzalmas személyiségű fiúval de az vékony ? Azonnal ölébe ugrik? Hiszen csak ez alapján dönt.


Nevetséges és undorító azért nem? Most mindjárt megkapom hogy dagadt disznó ne sírj! Hanem jàrj le terembe! Csak közlöm nem vagyok kövér! 181/78 kg vagyok. Nem vagyok se gyúrna se vékony. Olyan átlag, persze tudom manapság már a 70 kilóra mondják a macizást..


2018. jún. 22. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

“Nevetséges és undorító azért nem?”


Nem. Mindenkinek más tetszik. Te nem vagy az esete, ennyi, keress olyat, akinek az vagy.

2018. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mar bocsi, de nem csak ez szamit neki, hanem ez is. Mindenki azzal jon ossze, akivel akar.
2018. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy ő azt mondta, hogy "nekem tökmindegy, csak vékony legyen". Vagy csak simán azt, hogy "bocsi, de a vékonyak jönnek be". Előbbi esetben, ha komolyan gondolja, hülye. Másik esetben te kombinálsz bele olyat, ami nem igaz. Attól, hogy vki kizár vmit, mert nem VONZZA, az nem jelenti azt, hogy akinek a teste tetszik, arra rácuppanna akkor is, ha a csávó Hitler reinkarnációja.


Aki nem vonz, azzal nem lesz jó kapcsolatod, mert vonzalom nélkül fogod levenni neki a bugyit/gatyát. Mert te, gondolom, összejönnél a 80éves fogatlan Marinénivel is, nyilván, ha emberileg jó fej...

2018. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még undorítóbb lehetek mert magasság testalkat és arc alapján is szelektálok (de nem csak ez alapján). Remélem az veti az első követ aki nem így tesz.

A szívedre vetted értem én de ettől még a lány nem lesz rossz ember. Mindenkinek vannak preferenciái ebbe beletartozhat az alak is.

Abból hogy nem jön össze valakivel aki nem tetszik neki nem következik hogy a külső adottságok a fő szempont. Valószínűleg olyat keres aki külsőre belsőre megfelel neki.

Igazából mindenki akinek van némi önbecsülése és gerince így tesz. Szóval nem nevetséges és nem undorító ellenben azon a helyedben elgondolkoznék ez miért sértett ennyire.

2018. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyira nevetséges és undorító, amennyire ugyanezen kifogások a másik nem felől is megvannak. Hány olyan pasi van, akinek elvárása, hogy a lány vékony legyen, vagy hogy legalább adott mellméretű.

Egyébként meg: igen, a külső számít. Egyéntől függő, hogy milyen mértékben, és egyénenként változó, hogy ki mit lát szépnek, de most ha valaki valamiben taszító, azzal egyszerűen nem lehet jó kapcsolatot kialakítani, mert még ha le is nyeljük azt a békát, csak zavarni fog...

"Most ha iamerkedik egy borzalmas személyiségű fiúval de az vékony ? Azonnal ölébe ugrik? Hiszen csak ez alapján dönt."

Miért vagy benne biztos, hogy ez az egyetlen szempont nála?

2018. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külső számít, hanem a vonzalom. Ha az megvan lehetsz vékony, kövér csóró, akármilyen...ha nincs akkor meg semmi értelme.
2018. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne szempont hogy a lány fizikailag is vonzódjon a társához? Ne legyetek már annyira önzőek, hogy elvárjátok, hogy a társkeresés egyben jótékonykodás is legyen.

A szex és a másik teste még ha nem is elsődleges, de igenis fontos egy párkapcsolatban, márpedig ha valaki nem vonzódik fizikailag a társához, akkor had ne kelljen rákényszerítenie magát.

Szerencsére akadnak bőven jó személyiséggel rendelkező egyének olyanok között is, akik adnak magukra, szóval miért ne lehetne tovább keresgélni? Az ilyen belenyugvós kapcsolatok szoktak amúgy is a leghamarabb kifújni.

Az meg külön visszataszító, hogy az ilyen kérdéseknél 10ből 9szer úgy próbáljátok beállítani, mintha a külsőre vonzóbb emberek csakis és kizárólag rosszabb személyiségűek lehetnének nálatok, miközben ennek pont az ellenkezője süt az ilyen követelőző hozzáállásból.

2018. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj, mindenkinek más kell. Van akinek a férfias testalkat tetszik, van akinek meg a vékony. Én vékony vagyok és nem hisztizek, hogy nem kellek olyan nőnek aki a férfias testalkatot szereti. Nekem se jönnek be a telt nők. Engedd el és szeresd önmagad!
2018. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én direkt kövérebb embert szerettem volna, mert tetszik is, puha is,és aranyos

Máskülönben az is szerepet játszott ebben,hogy én vékonyabbnak akartam tűnni az igazi mellett 😄 nem vagyok kövér, csak magas, és ezért nagydarab de lapos has meg minden csak épp nagyobb egy átlag embernél az egész test :D

Na mindegy kitartás, a szerelem nem válogat súly alapján!!

2018. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmilyen szinten nem undorító. Neki pont a Samu ( vékony) típusú pasik tetszenek, ez van. Ettől még nem rossz ember és még csak nem is felszínes. Egyszerűen csak ilyen az ízlèse.

Az se ördögtől való, hogy nekem pl szàmít egy pasi magassàga, arca, és a kora is. Mert nem jönnék össze 185 centi alatti, arcra nekem nem tetsző , vékony vagy agyongyúrt mondjuk 6-10 évvel öregebb pasival. Mert nem jönnek be sem az alacsony, sem a vékony, sem a kigyúrt, sem az idősebb férfiak. A kisebb korkülönbséget preferàlom.

Szerintem te sem jönnél össze olyannal aki neked nem tetszik. Mondjuk egy 100kilós kövér lànnyal, vagy olyannal akinek az arca taszító szàmodra.


A külső igenis fontos a kapcsolat szempontjàból. Aki ezt tagadja, az hazudik és képmutató! Ha nem tetszik külsőre, vonzalom sincs. Az pedig halàlos ítélet minden kapcsolatra.

2018. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!