Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok a világon akiknek fontos a hagyomány, tudnak nőként viselkedni, az állandó ivászat és bulik helyett inkább a tartalmas programokat kedveli, megtudja a párját becsülni és nem mások fele is kacsingat, van jövőképe?

Figyelt kérdés
Röviden írtam ennél persze sokkal hosszabb a lista de sajnos nem találok ilyen lányokat már, régen mindig minden jobb volt!

2018. jún. 23. 23:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

# 20

Ha nem akarná megváltoztatni a kérdező a női nemet, akkor nem itt hisztizne.

Én is kereshetek egy ritka tulajdonságú férfit, mondjuk, hogy értsen egyet és éljen valamilyen szekta elvárásai szerint (kb mint a "hagyományos női szerep"), de nem jövök ide hisztizni, hogy miért nincs belőlük több.

2018. jún. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
7%
Vannak, de sajnos kihalófélben. Nagyon sokat számít hogy otthon milyen példát láttak. Sajnos már fiatalon kiélik magukat, ivászat, fél várossal dugás, pia, drog, stb. Huszonévesen meg már emberi roncsok,sokan gyereket sem tudnak nemzeni a züllött életvitelük miatt. Régebben tényleg más volt.
2018. jún. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
98%

>fontos a hagyomány (otthon ül egész nap)

>van jövőképe


Kicsit üti egymást a kettő, az azért nem túl komoly jövőkép, hogy életem végéig otthon ücsörgök, főzök, meg mosom a sząros gatyád. Persze ha házirabszolgára van szükséged, biztos fogsz találni pár olyan butácska nőt, akiknek nincsenek komolyabb igényeik, céljaik az életben, és megfelel nekik egy ilyen ingerszegény élet. Te meg ilyen vágyakkal gondolom minimum senior java fejlesztő vagy, vagy fizetés tekintetében ezzel azonos pozíciót töltesz be, különben felejtsd is el ezt az álmot.

2018. jún. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom milyen nőre gondolsz de a pasik 95%-ának nem kell egy otthon begyöpösödött mosogatónő. Szerintem égő egy ilyen nő. Elviszed társaságba, bemutatod és mit mond mivel foglalkozik?

Hát, otthon kiszolgálom az uramat, takarítok, főzök. Hatalmas perspektíva.

2018. jún. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
94%
Az èn èdesanyàmnak fontos volt. Mindamellett hogy mindent ellàtott, sokat dolgozott is. Apàm szórta a pènzt, amit sajàt maga keresett. Gyakorlatilag volt mèg egy gyereke. Majd anyam kirakta, hiteles hàzzal, gyerekekkel ès becsülettel felnevelt minket. Nőkènt arra tanîtott, hogy fontos a függetlensèg, a tanulàs. Ha velem marad èletem vègèig a pàrom nagyon jó, de ha nem, akkor minden helyzetben helyt kell tudni àllni. Lettem egy erős független tanult nő, sajàt lakàssal, önàlló egzisztenciàval. Van pàrom, van gyermekünk. De ha holnap nem lenne, akkor is simàn eltartanàm a gyerekünk ès nem kuss a nevem itthon mert jajj, csak el ne veszitsem, mert akkor èhendög.lünk. A hàzimunkàt KöZÖSEN csinàljuk, hisz mindketten itt lakunk. A gyereket KÖZÖSEN neveljük, hisz mindketten akartuk. Őt nem bàntja, hogy èn erős nő vagyok, hiszen ő igazi fèrfi, ès nem attól akarja magàt annak èrezni, hogy egy neki kiszolgàltatott nőnek dirigàl, meg uralkodik felette. Hàlàs vagyok Anyàmnak èletem minden percèben a nevelèsèrt, amit tőle kaptam. Az ilyeneket mint te kèrdező, vilàg èletemben kiröhögtem. :) Te ne azzal foglalkozz egy nőnek milyennek kellene lennie, azzal h ne egy ilyen kis nyivàkoló k..ki legyèl, hanem fèrfi. Szànalom, hogy azokat az időket sirod vissza, mikor egy nő el volt nyomva, nem tanulhatott stb ès te ettől lennel fèrfi, hogy ilyen nő van veled.:) növessz valamit a làbad közè ès ne vinnyogj. Gyenge vagy. Csak a gyenge fèrfiaknak lêtszüksèglet a gyenge, függő nő. Az erő szereti az erőt, ès falnak megy egy àltalad felvàzolt nőtöl.
2018. jún. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagyományos szerepekre vágysz egy nőtől, akkor azt becsüld is meg.

Anya és karrierista pcsa vagyok egy szerepben, és nem merülök ki egyedül, míg elhalt házasságomban 4 órás munka és az örökös szélmalom harcok miatt egy lestrapalt vén szatyor voltam. Tudod az csak házimunka az csak mosogatás az csak a mosás az csak a vasalás az csak a gyerek hozzáállás sokat kivesz az emberből.

2018. jún. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
11%
Miért van az, hogy az itt "modern" felfogást képviselő embereknél a férfi csak egy szemétláda, semmirekellő rabszolga hajcsár? Amúgy lehet itt jönni a 21. századdal, meg a nagy modernséggel. Érdekes, hogy pl. a zsidó nemzet pont azért olyan erős, mert a hagyományaikat tisztelik, betartják. Példát lehet róluk venni. Addig a szuper és modern nyugati eszmék a keveredést, a léhaságot és a bálványok hajszolását helyezik előtérbe. Természetesen mindez a családok, így a társadalom jövöjének a rovására megy. 30 éven belül óriási problémák lesznek, de sokkal könnyebb az egyszerűbb, kényelmesebb és szórakoztatóbb utat választani. Szinte alig születik gyerek a nagy nyugati civilizációban, addig a primitívebb népcsoportok meg teleszülik a világot: nem lesznek tanárok, orvosok, stb....viszont a bűnözés arány, az eltartottak száma drasztikusan nőni fog. Nem az atomfegyverektől kell majd félni, hanem ettől az öngyilkos trendtől. Már most érezni a hatását, a vidék tönkrement, lepukkant az ott élők szellemi igénytelenségétől, ami szépen lassan begyűrűzik a nagyvárosokba is. A fiatalok csak a mának élnek, az ostoba és bolond trendeknek. Ebből a cudar világból a technológia nyújtotta hamis, virtuális világba, a kifelé élésbe kapaszkodnak. Aztán ott vannak az új hamis messiások, az egótrénerek és a filléres és elcsépelt lőzungjaikkal. Itt vannak a mű boldogságok, a teljesen értéktelen "sikerességek". Itt el is indult a civilizáció hanyatlása, bármennyire is furán hangzik. Amikor már az emberek ennyire elidegenednek egymástól, amikor ennyire csak az egó számít, az már bizony a lejtmenet.
2018. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
86%

Én azt gondolom, hogy ez a hagyományos felfogás abszolút nem divatból alakult át. Én is nagyon szívesen lennék háztartásbeli, de hiába keres a férjem átlagon felül, nagyon sokmindenről le kellene mondanunk, ha így lenne.

Egy fizetésből komolyan gondolkoznunk kellene miben és hogyan húzzuk meg a határokat, míg így gyakorlatilag dupla akkora a család bevétele, jut is marad is.

Nem vagyok karrierista nő, de attól még a tények tények maradnak. Én is bölcsibe járó gyerek voltam, mert anyu nem tehette meg, hogy lakáshitel mellett kiszúrják a szemét valami semmire sem elég pénzzel. Így van ez nálunk is. A férjem viszi minden reggel, én megyek érte minden délután. A gyerek és a háztartás körüli feladatokban is osztozunk, így alkotunk hárman egy boldog családot. Nem gondolom, hogy a gyerekünk bármiben is hiányt szenvedne emiatt. Két évig, amíg a pénztárcánk bírta, itthon voltam vele és imádtam, de az idők változnak.

Én sokkal inkább azt gondolom, hogy a gyerekünk boldogsága az anyagi javakon is múlik. Amit megtudunk neki adni, mert dolgozunk és mindkettőnknek bevétele van. Nem abba nő bele, hogy ezt sem lehet, oda sem megyünk és erre sem futja...

2018. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
97%
Anyukám azt tanította, tanuljak, dolgozzak, eszembe se jusson arra alapozni az életemet, hogy függjek anyagilag egy férfitól. Brutál következményei lettek ennek a történelem folyamán, mind szociológiai, mind pedig egyéni pszichológiai szinten is. Sose akarnék ebbe a csapdába esni, hogy majd megkapom, ki tart el kit, kinek milyen értékes a munkája, és kinek kuss a neve, hiszen a házimunka nem munka.
2018. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
95%
A kérdezőnek (is) és a #27-esnek: " Szinte alig születik gyerek a nagy nyugati civilizációban" - Írországban élek, a helybéli, őslakos íreknél 18 éves kortól beindul a baba-factory, minimum 4-5 gyerekig meg sem állnak, ráadásul fele-fele arányban maradnak otthon az apák és az anyák a kölkökkel, mert nem szégyen. Emellett kib*szott hagyománytisztelők, mindenki rendszeresen jár templomba, az összes katolikus szokást és hagyományt betartják. Ja, amúgy 18 előtt meg rohadtul kiélik magukat, állandóan buliznak. Úgy látszik, itt, a "hanyatló, dekadens nyugaton" valahogy nem üti egymást a kettő (de pl a szintén "hanyatló" Japánban se...) csak az elb*szott magyar ugar lakosságának fejében... Olvass Ady-t, és rájössz, hogy sajnos baromságot gondolsz a világról, akár csak a T. Kérdező.
2018. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!