Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok a világon akiknek fontos a hagyomány, tudnak nőként viselkedni, az állandó ivászat és bulik helyett inkább a tartalmas programokat kedveli, megtudja a párját becsülni és nem mások fele is kacsingat, van jövőképe?

Figyelt kérdés
Röviden írtam ennél persze sokkal hosszabb a lista de sajnos nem találok ilyen lányokat már, régen mindig minden jobb volt!

2018. jún. 23. 23:34
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, a te lelkivilágoddal komoly gondok vannak! Sajnos te is a megfelelési kényszerben szenvedsz! A sikerek a sikerek ezért hajtasz, ez a jelenlegi társadalom rákfenéje! A gyerekvállalás meg a legszebb dolog a világon ami egy nőt érhet! Inkább ilyesmi sikerre törekedj ne más felesleges dolgokra! :)
2018. jún. 24. 00:36
 12/30 anonim ***** válasza:
96%

Akkor lehet elvárni a nőtől, hogy legyen háziasszonyka, ha komolyan gondolod azt is, hogy ásó-kapa-nagyharang választ el titeket. Szépen eltartod nyugdíjas koráig, illetve azon is túl, hiszen saját bevétele, megtakarítása nincsen. Válás bármilyen okból kizárt. És nagyon vigyázz magadra, mert ha 40 évesen elvisz a szívinfarktus vagy elüt az autó, mi lesz a családoddal? Életbiztosítást kötni is alap.


Sokan szoktak jönni azzal, hogy bezzeg a japán családmodell, csak nem látnak bele ebbe. Én Japánban élek, látom ez hogyan működik. A nők vezetik otthon a háztartást, a férfi keresi a pénzt. Ez a gyakorlatban úgy valósul meg, hogy a férfi a teljes fizetését hazaadja, és afelett a feleség rendelkezik, a férfi pedig "zsebpénzt" kap tőle a saját külön kiadásaira. Évente teljes kivizsgálás is alap, nem ám elhalálozik a család egyetlen keresője. Nem véletlen, hogy Japán az egyetlen ország, ahol elterjedt, hogy rákszűrés céljából rendszeresen végeznek gyomor és vastagbéltükrözést. Magyarországon nem sokan vállalnának be tünetek nélkül ilyen kellemetlen vizsgálatokat. Japánban viszont addig rágja a feleség a férj fülét, míg az kénytelen kivizsgáltatni magát minden lehetséges módon. A beteges féltékenykedés se ritka ezekben a házasságokban, van olyan feleség, aki váratlanul betoppan a férj munkahelyére, és ellenőrzi tényleg ott van-e. Ezeknek a nőknek a legfőbb félelme, hogy így vagy úgy elveszítik a férjüket, és vele minden bevételüket.


Én nem élnék így semmi pénzért.

2018. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%

Akkor én megyek, elásom magam amiért nem lehet gyerekem. Mert valamiért egy nő csak akkor nő ha szül is, más célunk nem lehet ez életben csak hogy anyák legyünk. Ha ennyire aggódsz hogy a gyerekek egyedül nőnek fel akkor akár te is otthon maradhatsz vele, csak úgy megemlítem. Vagy ha besegítesz a házi munkába egyből nem szegény nőknek kell a megterhelő 8-10 óra munka után még takarítani, főzni és máris nincs veszekedés miatta. De lehet ez csak szerintem ennyire kézenfekvő megoldás. :/


Nem kell aggódnod vannak nők akik szeretnének így élni, de azért mert egy nő szeretne karriert még nem jelenti hogy megfelelési kényszere van. Amúgy vicces hogy máskor az a baj hogy a nők nem akarnak dolgozni hanem elvárják, hogy a pasi tartsa el őket erre neked meg az a bajod hogy dolgozni akarunk :D Nem egy új dolog hogy a nől dolgoznak, nem is tudom milyen időket sírsz vissza, a 19. századot?

2018. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
A te lelkeddel vannak gondok, nem az enyémmel. Nem tudod elfogadni, hogy egy másik embert nem feltétlenül az fog boldoggá tenni, amit te kitalálsz. Ez igencsak súlyos gond, javasolnám a szakembert.
2018. jún. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Jaj, de jó is volt minden régen... Amikor csak odaálltál a korodbeli apuka elé, és egy borozás mellett megkötöttétek a dealt a szinte még serdületlen lányára... S amíg a jobbágyok dolgoztak, te a szalonban hajtottad a szajhákat, és amikor este hazaértél és ki volt hűlve a vacsora, nem kellett magyarázkodni, csak kétszer-háromszor pofánverni az ifjú asszonyt, hogy tudja hol a helye... Aztán rálökted a matracra, jól meghágtad, és kerek volt a világ. A sör nem ital, a nő nem ember, a medve nem játék. És az asszony meg verve jó. Régen minden jobb volt. Éljen a hagyomány!
2018. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Jaj istenem.

Itt van ismét egy dinoszuaurusz...

Ez már a 21. század, ki kéne, hogy halj végre.

2018. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
98%

Ezt annyira szeretem, mikor csávóka megmondja, hogy "a gyerekvállalás a legcsudikább dolog a világon, ezért én elmegyek dolgozni és élni világom, te meg asszony, maradj itthon a kölyökkel, és legyen tisztaság meg kaja".


Cicuka, ez TÉGED tesz boldoggá. Nem a nőket. Neked tetszik, hogy csak nyugiban elmész dolgozni, hazaérsz, és szart se kell csinálnod, asszonyka megetet, tisztába tesz, és semmi dolgod a világon.

2018. jún. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
9%

"Elég unalmas, hogy még mindig egyesek ezt szeretnék elvenni a nőktől."


WTF? Senki nem akarja ezt elvenni a nőktől. Kérdező csak olyat keres, akinek nincs erre igénye, ergo nem is kell tőle elvenni. Érted a különbséget?

2018. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
98%

Kedves kérdező.

Tudod, az a gondolkodás, hogy azt hiszed, hogy csak a saját tudattartalmaid érvényesek és nem ismersz el másokat, mint intencionális lényeket, kb 5 éves korban kihal egy gyerekben. Te még ezen a szinten ragadtál, sajnállak. Lehet, hogy csak bizonyos agyterületeid sérültek, amelyek nélkül nem alakulhat ki ez a fajta felnőtt gondolkodás.

Mindenkinek egy élete van, tudod majd ki fogja hagyni, hogy ilyen önkényes megmondóemberek alakítsák azt. Senki. Igazából az is nevetséges, hogy azt hiszed, hogy te diktálhatsz itt bizonyos trendeket, közben fel sem ismered, hogy egy jelentéktelen kis szardarab vagy, aki nem tudja befolyásolni az emberiség felét, a női nemet.

2018. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
98%

Felőlem keressen olyat, aki neki megfelel, de ne jöjjön azzal, hogy aki nem az ő elképzelései szerint él, annak beteg a lelke. Ez az igazán beteg dolog.

Én teljesen elfogadom, ha egy nő a hagyományos szerepben szeretne lenni, ő úgy boldog, és nem nevezem cselédnek, és nem tartom alsóbbrendűnek. Egyszerűen elfogadom, hogy valakit nem az tesz boldoggá, ami engem.

Szeretném, ha ez oda-vissza így lenne, és nem erőltetné senki az álláspontját, hogy igenis a nőknek a gyerekvállalás a legnagyobb boldogság, és ha valaki vágyik más fajta sikerekre, akkor az agymosott és lelkibeteg. Mondd, 56%, te hajlandó vagy felfogni, amit én mondok? :)

2018. jún. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!