Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki osztja a véleményem?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani és itt is olvasom, hogy a fiatal hùszas évei elején járó leànyzók csettintésre találnak ffit.


Akadjatok már le erről a b*fszságról.


Én csinosnak, értelmesnek tartom magam, mégsem volt még kapcsolatom. Szerintem nagyon nehéz komolyra bárkit is találni, pedig nincsenek nagy igényeim.

Ti maximum szexre gondolhattok "csettintés" alatt.



2018. jún. 24. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Relatíve könnyű. Egy ilyen korú sráchoz képest egészen biztosan.
2018. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
A lúzerek arra ia irigyek. Mármint nekik a csettintésre szex egy álom lenne! :D
2018. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

"Ti maximum szexre gondolhattok "csettintés" alatt."


Így van, itt van a kutya elásva. Ők valóban csak szexre gondolnak. Ja, az empátiakészségük nulla, és sose tudnák senki másnak a helyébe beleképzelni magukat. Na nem mintha valaha is akarták volna.

2018. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
itt vagyok drágám, nem kell keesned ebbe a 19 száadi ópiumbarlangba melyet valaki képes társadalmunknak nevén nevezzni.
2018. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Az, hogy neked személy szerint akármilyen okból kifolyólag nem volt pasid, nem dönti meg azt a nyilvánvaló tényt, hogy egy fiatal húszas lánynak elég könnyű pasit találnia. De már nagyon unalmas ez az értetlenkedés. A nőknek könnyebb a párkeresés, mert nem nekik kell kezdeményezni, nincs ilyen elvárás feléjük és ha csak nem vagy egy bányarém, már is több ajánlatot fogsz kapni az életben, mint egy kicsivel az átlag feletti férfi..mi a tökömért olyan nehéz ezt a női önsajnáltató egónak befogadni???
2018. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Sztoritájm: a hetekben megismertem egy magát magányosnak valló, átlagos lányt. Majd hosszas beszélgetések után kiderült, hogy hegyekben állnak a férfiak az ajtaja előtt, csak éppen ebben ez a hiba, abban az... Történet vége.
2018. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tudom ki mire gondol a csettintés alatt de az tény, hogy egy nőnek szinte semmit nem kell tennie ahhoz, hogy éppenséggel szexeljen, ha már ezt hoztad fel.. Ezért igazából le lehet pontozni meg ilyesmi, de a sok megkeseredett férfi naphosszat is csettintgethet akkor sem fog egy nő sem odamenni hozzájuk, hogy szexeljenek.


A kapcsolat az más, kapcsolatra mind a két nem és a köztes állapotban lévők is ugyan olyan nehezen találnak szerintem megfelelő párt.

2018. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
nem kapsz privit :P
2018. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, írd ki facebúúkra és nézd meg, kik osztják meg.
2018. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha nem is csettintésre, de azt elkell ismerni,hogy jóval könnyebb dolga van egy nőnek,mint egy férfinak, akár szexkapcsolat, akár komoly kapcsolatról van szó.
2018. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!