Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki osztja a véleményem?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani és itt is olvasom, hogy a fiatal hùszas évei elején járó leànyzók csettintésre találnak ffit.


Akadjatok már le erről a b*fszságról.


Én csinosnak, értelmesnek tartom magam, mégsem volt még kapcsolatom. Szerintem nagyon nehéz komolyra bárkit is találni, pedig nincsenek nagy igényeim.

Ti maximum szexre gondolhattok "csettintés" alatt.



2018. jún. 24. 15:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%

Ezerszer könnyebb, mint egy ugyan ilyenkorú fiúnak.


"Szerintem nagyon nehéz komolyra bárkit is találni, pedig nincsenek nagy igényeim."


Ez meg nagy kamu. Ezerszámra utasítottak el csajok, akik ezt írták, holott komoly kapcsolatot akartam.

De szokásos. Mi más lenne gyk-n mint egy hazug nő.

2018. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy szép embernek nyilván sokkal könnyebb párt találnia, mivel sokkal több ember közül válogathat. Ez szimpla matek.

Nem mondom, hogy neked könnyű, de hozzám képest biztos könnyebb.

2018. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám, sőt a legjobb barátnőmnek is. Szerintem sokan vagyunk így, főleg akik félénkebbek, szűkebb az ismeretségi körük. Én most kezdtem el szemezni a Tinderrel. 22/l


Mellesleg fiúk, azért a nagy irigykedés közben azt is vegyétek észre, hogy lehet, hogy a nők könnyebben találnak szexpartnert, de az koránt sem biztos, hogy élvezni is fogják az együttlétet. A férfiaknál ez szinte automatikus, nálunk nem. Tehát a nők még szexuális élvezetek terén sincsenek előnyben, ha a lehetőségekről van szó.

2018. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem élvezik a szexet a lányok? Aha ezt egy maszti után mondod éppen?

Mert amikor kérdés van hogy a lányok belemennétek e szexkapcsolatba, igent írtok.

Utána meg jajj nem találok komoly kapcsolatra fiút.

Talán a két éned kellene egybeintegrálni nem szexre rosszfiút kapcsolatra meg jófiút.

Mert torzszülött lesz és a nem tetszű fiút elutasítod a rosszfiú meg csak dug téged. Utána meg jössz panaszkodni, hogy mindig dobnak.

De csak eszed nincs, ha nőként nem találsz férfit.

2018. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!