Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem zavar, hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy most még a csapból is a foci folyik, és a pasik csak azzal vannak elfoglalva?

Figyelt kérdés
Basszus, elmegyünk kocsmázni ott illegetjük magunkat, de a pasik csak azt a k_rva képernyőt tudják bámulni. Beszélgetni se lehet velük, mert csak a foci a téma... Rohadt unalmas már, csak azt nem tudom minek érdekes, ha mi magyarok meg kint sem vagyunk... Mást ez nem zavar? Akinek párja van, ott nem szokott probléma lenni ebből?

2018. jún. 28. 18:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
86%
Foci rajongó nőként engem egyáltalán nem zavar, hogy a csapból is ez folyik.
2018. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
28%
Ne általánosítsál. Engem nagyon meg kéne fizetni, hogy egy félidőt végig nézzek:) 22-en ténferegnek 1 labdával. Én mindnek adnák egyet-egyet és játszadozzanak.
2018. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%

En kulfoldon elek, itt nem nepszeru sport a foci, igy nem is tema.

Viszont multkor irtam egy magyarorszagi baratnak hogy bezelhetnenk mert reg dumaltunk ma, erre mondja hogy most VB-t nez, nem er ra :D

Mondom te nem is nezel focit, erre mondja hogy de a VB-t azert megnezi.


Magyarorszagon nem volt parom de mikor a haverokkal elmentunk sorozni akkor mindenki a VB-t nezte, nem is lehetett masrol beszelni. Alig vartam hogy vege legyen.

2018. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
Ezért fazoníroztattam focilabdára a muffomat. Most már azt nézegeti a párom a képernyő helyett. ;)
2018. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Az en kornyezetem 80%-at nem erdekli a foci.
2018. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%
Nagy ívben szarok a focira..
2018. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2018. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Én még egy meccset se láttam a vb-ből. Szerintem vagyunk még így páran.
2018. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
82%

Pasi vagyok utálom a focit!!! Annyira mint a kocsmában magukat illegető lányokat. Furcsa az ìzlésem mi?

Egy autóversenyző

2018. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
28%

Jaj kislány, annyira sötét vagy, mint az éjszaka.

Nem, nem zavar. Párom, amikor tudja nézi, csak sajnos a munkája miatt keveset tudja. Engem nem zavar. Ő szereti, én nem. Mással lefoglalom magam.


Egyébként nehogy belehalj, hogy most kb 1 hónapig focimánia van és most nem te vagy a figyelem központjában. Olcsó r..banc vagy. Plusz mindent elárul rólad az, hogy kocsmába jársz. Egy értelmes nő nem jár oda és nem viselkedik közönségesen.


Alapjáraton a legtöbb pasi szereti a focit, akár sz..r a hazai foci, akár nem.

2018. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!