Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem zavar, hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy most még a csapból is a foci folyik, és a pasik csak azzal vannak elfoglalva?

Figyelt kérdés
Basszus, elmegyünk kocsmázni ott illegetjük magunkat, de a pasik csak azt a k_rva képernyőt tudják bámulni. Beszélgetni se lehet velük, mert csak a foci a téma... Rohadt unalmas már, csak azt nem tudom minek érdekes, ha mi magyarok meg kint sem vagyunk... Mást ez nem zavar? Akinek párja van, ott nem szokott probléma lenni ebből?

2018. jún. 28. 18:57
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

#27 Hol illegessem magam? A társkeresőket meghagyom az elhízott, elvált két gyerekes anyukáknak, én a valóságban, szórakozóhelyeken, rendezvényeken fogok ismerkedni. Kocsma és kocsma között is van különbség, nem is oda megyek, ahol a bűzlő, alkesz ötvenesek fekszenek.


#30 Azt nem mondtam, hogy nem dug meg senki, a saját frusztrációdat ne vetítsd ki rám. :D

2018. jún. 29. 18:28
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk lemennél egy discoba, 10-ből 8 ember férfi, amikor elkezdődik egy buli már meccs sincs, de ne zavarjon...
2018. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
45%

"Titeket nem zavar, hogy most még a csapból is a foci folyik"


Te minek örülnél? Ha g..i folyna a szádból?

2018. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
75%
Elmondom én mi a baja a kiscsajnak, nem bírja elviselni az egója, hogy van amikor a férfiaknak nem ő az első, nem rá csorgatják a nyálukat, hanem a meccsre, szívszorító valóban, ebben nőtt fel, hogy ő az atyaúristen, neki kell a középpontban lenni a férfiaknál, hát mi az hogy a meccset nézik helyette?!
2018. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Én is azok közé tartozom, akik beülnek valahova megnézni a focit a haverokkal. Felőlünk illegetheted magad te vagy bárki más, pont leszarjuk. Egyrészt mert egyikünk sem tartja sokra a kocsmában riszáló kislányokat, másrészt sokunkat várja otthon a felesége/párja. Harmadrészt meg azért megyünk, hogy dumáljunk és meccset nézzünk. Az ilyeneket mint te, max kiröhögni szoktuk. :D
2018. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Jaj,35., de gonoszak vagytok!

Hát,csak akadna egy szingli haverotok,amelyik a félidőben a mosdóban jól leszopatná a kérdezőt,nem?

2018. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Utolsó! Sajnos nem. :D egy bizonyos kor felett a férfiak már nem ugranak az ilyen "nőkre". A huszonéves korunk elején még azt mondom talán egy éjszakára, mert másra nem jók...de utána már kell a francnak. :D
2018. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!