Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket nem zavar, hogy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy most még a csapból is a foci folyik, és a pasik csak azzal vannak elfoglalva?

Figyelt kérdés
Basszus, elmegyünk kocsmázni ott illegetjük magunkat, de a pasik csak azt a k_rva képernyőt tudják bámulni. Beszélgetni se lehet velük, mert csak a foci a téma... Rohadt unalmas már, csak azt nem tudom minek érdekes, ha mi magyarok meg kint sem vagyunk... Mást ez nem zavar? Akinek párja van, ott nem szokott probléma lenni ebből?

2018. jún. 28. 18:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
80%
És erre még kérdést is kiír,az ostobenkója,hogy még itt is arról menjen a vita...😀
2018. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Erre mit lehet mondani? A vb most van, te később is ott fogod magad illegetni. Talán ezért nincs normális pasid, mert kocsmákban illegeted magad.
2018. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ám az is, hogy a kocsmázó, tv néző férfiakat otthon várja az asszony, ezért is illegetitek magatokat hiába. :D
2018. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy? Csak mert azokat a lányokat, akik a kocsmában illegetik magukat, maximum megdugni jó 1x. Az meg egy bizonyos kor felett normális férfinek már kevés.
2018. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 mikeXxX ***** válasza:
34%
Akkor most én leszek itt az álompasi sosem nézek focit 😊 !
2018. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2018. jún. 29. 10:03
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen a kocsmában illegeted magad, hogy valaki szedjen már fel? 🤔😮 Nem biztos, hogy a pasikkal van a gond.
2018. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát kislány, valószínűleg nem vagy olyan érdekes, mint egy szép szabadrúgásgól... Én nőként is szívesen nézek focit, talán még jobban érdekel, mint a páromat. Köztünk ebből sosincs gond.

Beszélgetni lehet velük, ha nem csak illegeted magad, mert a valagodat meg tudják nézni meccs után is, de a gólról lemaradni bosszantó.. :D

2018. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Engem inkább az ilyen buták fruskák zavarnak, akik nem bírják megérteni, hogy van ami érdekesebb nekünk, mint egy hülye hisztérika.
2018. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként ha a kocsmában teszed a pnád, és még így sem dug meg senki, akkor bizony nem a focival van baj, hanem azzal hogy rusnya vagy.
2018. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!