Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az igényeim szerintetek?

Figyelt kérdés

ne dohányozzon

ne szórja a pénzt (lotto)

alkoholt ritkán

tetoválás ne

min 28 éves és min 180cm

sportoljon


Egyszerűen ezekből nem tudok engedni :(


2018. jún. 29. 13:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
24%
Alap elvarasaid vannak.
2018. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
39%

Egyaltalán nem magasak, ennek nagyon sokan megfelelnek - még az "alja" is.

De mi van akkor, ha van egy kicsi és diszkrét tetoválás a bokáján vagy a lapockáján. Vagy csak 175 vagy 177 cm magas? Viszont minden más tekintetben MESSZE túlhaladja az elvárásaidat?

Akkor ez miatt kizárod, bármennyire is minden másban bőven passzolna?

Érdemes lehet végigvenni, hogy ezek tényleg anyira fontosak, miért fontosak, mitől kevesebb, ha nincs meg?

Másik oldala a történetnek pedig, hogy TE mit hozol, mit tudsz felmutatni?

2018. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

#1 sok kicsi sokra megy

#2 én sportolok és szeretném ha bírná mellettem energiával ha közös programként edzeni megyünk

#4/5 hülyeség lehet, de ha már engedünk egy-két centit, legyen az akár 177, akkor már miért ne lehetne 175. de ha már 175, a ffi 174 akkor már hagy csapjuk le azt az egy centit is. és így tovább...

#6 ezek csak a beugrók ;P szerintem ne versenyezzünk az írásképpel és az általad említett "gagyi" elvárási listát illetően :)

#7 laza, hobbi sport bőven elég

#8 ajaj, dehogynem :)

#12 ha a többivel meghaladja, akkor megfontolandó.

"Másik oldala a történetnek pedig, hogy TE mit hozol, mit tudsz felmutatni?" pontosan, de ezt majd a kiszemelt eldönti, neki mi a fontos

2018. jún. 29. 14:56
 14/29 anonim ***** válasza:
40%

De még mindig nem írtad le, hogy te hány centi vagy!


Tudod kislány, én pl. szeretek fotózni, mégse várom el a páromtól, hogy is szeresse.


Egyébként pedig a te életed, kinek mi köze hozzá, hogy neked milyen elvárásaid vannak?

2018. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
70%

Ha könnyen találsz ilyen partnert, akkor semmi gond.

Ha nehezen, akkor valamiben keveset tudsz nyújtani, így irreálisak ezek az elvárások.

2018. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Felőlem olyan elvárásokat támasztasz amilyet akarsz. Gondolom ezek mellé még csatlakozik 20-25 másik elvárás is stílusra és bennső tulajdonságokra amikből ugyanúgy nem engedsz.

Ha ilyen pasi kell akkor rendelj egyet az újságból, mást nem tudok mondani.

2018. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
44%
Én is mindegyiknek megfelelek, de mégsem látom, hogy ezzel bármire mennék.
2018. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
21%

"#4/5 hülyeség lehet, de ha már engedünk egy-két centit, legyen az akár 177, akkor már miért ne lehetne 175. de ha már 175, a ffi 174 akkor már hagy csapjuk le azt az egy centit is. és így tovább..."


És akkor mi van? Ha 174-gyel boldoggá tesz, akkor mi a problémád? Vagy arról van szó, hogy ha a barátnőknek magasabb "jut", akkor kisebbségi komplexusod lesz?

2018. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem extrèm igèny, csak valòszìnűleg a szàmodra megfelelő fèrfiaknak is van egy ilyen listàja ès ahogy az idő halad egyre ritkàbban futsz össze valakivel, akivel megfelelnètek egymàsnak.
2018. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ezek tokeletes elvarasok.
2018. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!