Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az igényeim szerintetek?

Figyelt kérdés

ne dohányozzon

ne szórja a pénzt (lotto)

alkoholt ritkán

tetoválás ne

min 28 éves és min 180cm

sportoljon


Egyszerűen ezekből nem tudok engedni :(


2018. jún. 29. 13:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ez részemről vállalható lenne.
2018. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#14 nem írom le, mivel köze nincs a kérdésemhez.


Privátra válasz: távolság, végzettség nem számít.

18:13as privátra: egyetértek és köszönöm.


Ismerkedős privikre nem reagálok, megértésüket köszönöm! :P

2018. jún. 29. 20:31
 23/29 A kérdező kommentje:

167 cm vagyok és leírtam hogy engedek belőle ha nagyon-nagyon szimpi a pasi.

És ne kapd fel a vizet, hogy "kit érdekelnek az elvárásaid" csak kíváncsi voltam. Tudtommal ez az oldal erre van.

2018. jún. 29. 22:04
 24/29 anonim ***** válasza:
73%

@23:

"Mert a 160 centisnek teljesen megfelelne a 170 centis pasi is." - XDD ez komoly?


"Én 159 centi vagyok és nem volt elvárásom az" - tehát ha neked nem kellett az 1,85-ös srác, akkor az 1,60-as lánynak se kelljen, legyen elég neki az 1,70-es. XDD Vagy nem arról van szó, hogy neked nem jutott 1,80-as, "csak" 1,72-es és akkor a többi hozzád hasonló magasságú lánynak se legyen magasabb barátja?


"De már tudom, hogy kb 170 centi alatti vagy és csak a külsőségek miatt akarsz 180 centi minimum pasit." - és az neked végeredményben miért fáj? Még egyszer: ha neked "elég volt" az 1,72-es, akkor neki is legyen elég? Miféle gondolkodás ez? Te vádolod a kérdezőt azzal, hogy csak a külsőségekre megy, miközben az egész hozzászólásod másról se szól csak a külsőségekről.


De a csúcs az utolsó bekezdés, ahol a frusztráltságod a csúcsra jár; itt már az 1,80-as férfiak igazi nőverő, hűtlen szemétládák. XD

2018. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
"Én 159 centi vagyok és nem volt elvárásom az, hogy 180 centis legyen a pasi." - Nekem sem elvárás, de attól még tetszhet, és ha magasabb jön össze, nem fogom elutasítani, csak mert én földszintes magasságú vagyok. :-) A lényeg, hogy mindenki boldog legyen a párjával, és egymásnak tetsszenek, akármekkorák is.
2018. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem felelek meg ezeknek az igényeknek, ennek ellenére nem érzem túl magasnak. Inkább én vagyok túl alacsony. Meg tetovált, meg heti egy lottó is játszik. :)


Viszont egy dolog érdekelne. Elfogadom, hogy a tetoválás kizáró ok, viszont nézzük az alábbi esetet. Tegyük fel megismerkedsz velem szeptember végén. Jól megvagyunk, alakul a dolog. A tetoválásomat már csak akkor fogod látni, amikor eljutottunk odáig, hogy levetkőzzünk. Mi történik ilyen esetben? Azonnal kiábrándulsz és elzavarsz? Ez komolyan érdekel, és nem támadó jelleggel kérdezem. Vagy az ismerkedés során megkérdezed, hogy van-e tetoválásom?

2018. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
A válasz ott van az utolsó mondatodban ;)
2018. jún. 30. 08:18
 28/29 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen.

Még sosem kérdezte tőlem senki, hogy van-e tetoválásom, ezért az az utolsó mondat. :)

2018. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 MolotovPunk ***** válasza:
Bocsi,de szerintem elég magas igényeid vannak.Szerintem ilyen szemlélettel nem fognak tolongani érted a pasik nagyon.Amint meghallják a hülye elvárásaidat dobbantanak más nőkhöz.Mellesleg ha már itt tartunk,te mit tudnál nyújtani a (kiszemelt) pasinak?Tudsz pl főzni?Vagy pl sok mindent megtennél érte?Vele lennél jóban rosszan?Valamit valamiért tudod...
2018. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!