Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csúfítják el magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csúfítják el magukat szép lányok tetoválásokkal?

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 10:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
Akinek randa bőre van, azt takarni kell valamivel. Ezzel legalább fel tudják magukra hívni a figyelmet, ha mással már nem megy.
2018. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Mert önbizalomhiányosak és tartozni akarnak valahova.
2018. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Mert tetszik nekik és az csinálnak a testükkel amit akarnak? Van akinek a műmell, van akinek a műköröm, van akinek a piersing és van akinek a tetkó. Nekik kell hogy tetszen, másoknak vagy tetszik vagy nem, az már nem az ő bajuk. Istenem borzasztóan szomorú ez a hozzáállás.... miért nem foglalkoztok a saját életetekkel és koncentráltok arra ami tetszik? Előrébb leszet a fikázással? Ha nem tetszik minek doglalkoztok vele? Idióták vagytok? Nézzetek magatokba, nektek is biztos van olyan dolgotok aki másnak nem tetszik, nem kell álszenteskedni.
2018. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13%
ma 12:43 Nem is érdekel, de ha valamit szeretne, akkor meg, meg van sértődve, hogy el lesz utasítva. Tőlem akár 50 nyak karikát is feltehet bárki.
2018. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
36%

Igaza van a kerdezőnek,szerintem is elcsúfitjak magukat!

Azt hiszik szexi,de szerintem inkabb prolis!

Illetve divat,majmolás!

2018. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

Tetkójuk már anno az Indián törzseknek is volt.

Sőt a Jakuza-knak is van. Na nekik szóljál be, ha mersz.


Am meg magánügy. Én se értem a sok bolondot aki minden hülyeséget megkérdez itt ! Neked nem mondta még senki h nem illendő más életébe beleszólni ?

Akár tetkó akár más.

2018. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Szebbnek érzik magukat tőle, tetszik nekik, esetleg valami fontos jelentéssel bír számukra. Engem egyáltalán nem zavar, sőt egy igényes tetoválás nagyon is bejön.
2018. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy nem hiszem, hogy divatocskából csinálják, inkább divat lett mindenre, ami nekünk nem tetszik rámondani, hogy mások divatból csinálják.


De ha ezt is gondoljátok, azokat a majmokat miért nem veritek fejbe, akik divatból hordanak szemüveget?

2018. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
Amiért a férfiak is. Pl mert tetszik nekik/ jelentéssel bír szàmukra stb. Ez nem csak a pasik kivàltsàga. Csúnya meg végképp nem. ( Szerintem). Amúgy nem mindegy neked? Ha zavar, vàlassz tetovàlatlan baràtnőt.
2018. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezőt nem a tetkók zavarják, akkor a férfiak és a csúnya nők tetkói is zavarnák.

Őt az zavarja, hogy a nők, akiket ő megdugna, nem az ő szemének élnek, hanem van saját akaratuk, és döntéseket hoznak a saját életükben.

2018. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!