Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csúfítják el magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csúfítják el magukat szép lányok tetoválásokkal?

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 10:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
32%

Nincs ezzel semmi baj, mindenki azt csinál magával, amit akar, szíve joga.

Viszont volt olyan, nagyon jól kijöttem egy nővel, jók voltak a találkozások és mikor odáig jutottunk, hogy lekerül a ruha, meg láttam a tetkót, mondtam,innentől lehet vissza venni. Még ő volt felháborodva, hogy miért küldöm el, mikor komolyról volt szó.

2018. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott valami azon kívül, hogy semmi közöd hozzá. Hegeket például remekül el lehet takarni tetoválással.


[link]

2018. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%

Na ez jó téma, amúgy is ugrok rá :-)


Több oldalról lehet megközelíteni.

1. Mert a csajokban nagyon erős a másik majmolása érzés

2. Mert beléjük van kódolva a valahova tartozás, menni valaki után,

3 Nem akar lemaradni-kimaradni a "divat"-ból,

4. Nem utolsó sorban a magamutogatás, hogy előadhassa, hogy az övét nem is egy "olcsójános" csinálta és akkor az már valami :-) (vicc)


Ezeket a pontokat kis tudnám vesézni, de az hosszú itt.

Egyszóval egy nagy baromság ez az egész tetkós őrület.

Engem nagyon taszít úgy mindenestől.

És mivel mindeki a különlegességre egyedire vágyik,így ma már azok a lányok a szépek, különlegesek, akiken semmi nincs :-)

2018. júl. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
16%
Mert ez most egy őrült divat. Remélhetőleg majd lecseng. Régen csak a börtöntöltelékeknek volt tetoválásuk.
2018. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
4%
és rágózni is csak a cigányok rágóztak.
2018. júl. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi ostoba embert, te jó ég.
2018. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!