Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is komolytalan, ha rózsaszín a hajam? "alkalmatlan kapcsolatra"

Figyelt kérdés

Nem fogok festékért rohanni, ez a színem, nem ezért a kérdés.

Különc vagyok, sose a divat után megyek. Sőt, ha a hajszint nem nézzük, akkor a mai trendekhez képest konzervatív vagyok, mégis szeretek kitűnni a tömegből. Kicsit olyan érzés, hogy ilyen csak egy van. Amikor épp sablonos szőke vagyok, akkor mondjuk a ruha színeit variálom, hogy feltűnő legyen a megjelenésem

[link]

Ilyen a stílusom amúgy.


Szóval ennyitől miért is lesz kapcsolatra alkalmatlan a nő. Önfényezni nem fogok, amúgy is pont olyan kedvemben vagyok, szóval nem sorolom mi rejlik a csomag alatt.


2018. jún. 30. 19:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ugyan nincs rózsaszín hajam, párom se díjazná, de simán el tudom képzelni, hogy ideiglenesen olyanra színezem, ha majd világosabb szőke lesz az alapszínem. De nem pinkre az egészet, hanem pasztell rózsaszínre ombrés melírban. Aztán majd kikopik a színező a hajmosásokkal.

Pedig nincsenek rózsaszín ruháim, mivel túl világos, ezáltal áttetsző a felső, ha pasztell rózsaszín. Nadrágban még nem vennék fel rózsaszínt.

Szerintem szard le a beszólogatós férfiakat, főleg ha látatlanban ugatnak.

2018. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be a feltűnősködés, ez van.

"Valahogy egy partnert nem zavart még, hogy nem szokványos a hajszinem." Nyilván ha találsz egy partnert, akkor az olyan lesz, akit ez nem zavar. Akit zavarna, az nem lenne partner. Azt viszont sosem fogod tudni, hány potenciális partnert vesztettél el emiatt.

2018. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az a sok potenciális partner nem is potenciális partner. Egy nagyon egyszerű okból, felszínes. Én is az vagyok, de aki ennyiért nem vesz semmibe, akkor az natúr barnaként se venne semmibe. Belekötne, ha a kedvenc ruhámat veszem fel mert túl extrém(fazon, szín, anyag), a kiegészítőbe...
2018. jún. 30. 20:29
 14/23 anonim ***** válasza:
46%
Hát, ha te ezzel nyugtatod magad, akkor hajrá :D
2018. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Már már zen buddhista vagyok, ami a társ keresést illeti. Időm mint a tenger.
2018. jún. 30. 20:43
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
ha viszont nem érdekelnek azok, akiket ez zavar, akkor minek foglalkozol velük egyáltalán?
2018. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
És ha minden válaszra van egy ellenvetésed, akkor minek kérdezel egyáltalán?
2018. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mert pl anyám is lagzizna már... És ezzel nyaggat. A hát de ilyen olyan szuper lenne, de te nem akarsz szolid lenni. Akivel boldog lehetek annak így leszek az álom nő, első randin lánykéréssel etc, addig se vagyok boldogtalan.
2018. jún. 30. 21:03
 19/23 A kérdező kommentje:
Nincs is ellenvetésem.
2018. jún. 30. 21:10
 20/23 A felhasználó ***** válasza:
2018. jún. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!