Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is komolytalan, ha rózsaszín a hajam? "alkalmatlan kapcsolatra"

Figyelt kérdés

Nem fogok festékért rohanni, ez a színem, nem ezért a kérdés.

Különc vagyok, sose a divat után megyek. Sőt, ha a hajszint nem nézzük, akkor a mai trendekhez képest konzervatív vagyok, mégis szeretek kitűnni a tömegből. Kicsit olyan érzés, hogy ilyen csak egy van. Amikor épp sablonos szőke vagyok, akkor mondjuk a ruha színeit variálom, hogy feltűnő legyen a megjelenésem

[link]

Ilyen a stílusom amúgy.


Szóval ennyitől miért is lesz kapcsolatra alkalmatlan a nő. Önfényezni nem fogok, amúgy is pont olyan kedvemben vagyok, szóval nem sorolom mi rejlik a csomag alatt.


2018. jún. 30. 19:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Akivel boldog lehetek annak így leszek az álom nő, első randin lánykéréssel etc, addig se vagyok boldogtalan."


És mi a garancia, hogy valaha is találkozol az illetővel?

2018. jún. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ehy biztos, nem a hajaddal van baj. Sokat randiztam (végül találkoztam egy olyan férfivel, akivel nagyon jól kijövünk, ennek lassan 3 hónapja :)), de sosem volt probléma azzal, hogy ne vegyenek komolyan a külsőm miatt. Sok embernek tetszett, senki sem gondolt miatta ribinek vagy valami, pedig mikor anno befestettem, tartottam tőle, hogy emiatt más lesz a megítélésem. De nem, semmi sem változott, legfeljebb többen néznek meg és kérdezik, mivel festem. Szóval nem értem a problémád.

Üdv : egy rikító lila hajú kollegina. :)

2018. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség ,avagy késői lázadozás. Egyik sem nyerő tulajdonság a nagy többségnek. Persze találhatsz hasonlót férfiban, vannak ilyen késői punkok, meg telitetkózott rockerek, meg ittfelejtett hippik ,na azoknak biztos bejössz aztán ketten lázadtok a világ ellen.Sok ilyen pár van, én is ismerek ilyet.
2018. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!