Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Alapvető kérdés, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Alapvető kérdés, most megmondhatjátok?

Figyelt kérdés

Szóval a fő kérdés. Hogyan várnátok el a férfiaktól a közeledést? "Csajozós szöveggel"? kedves bókokkal? Egy szituációban való kérdezéssel? (amiből beszélgetés alakulhat ki) Vagy esetleg interneten: bemutatkozó levéllel? Vallomással?

Tehát ha szinglik vagytok hogy lenne tökéletes a férfiak közeledése?



2018. júl. 1. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

"Egy szituációban való kérdezéssel? (amiből beszélgetés alakulhat ki)"

Szerintem ez a legjobb. Nekem a többi taszító.

2018. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Őszintén, ha jóképű vagy, akkor azt tudod és magabiztosan közeledsz. Ha még is félénkebb vagy, akkor meg cuki.

Viszont, ha nem vagy az esetük, akkor tök mindegy, hogyan közeledsz. A közeledés egyedül az átlagos férfiaknak maghatározó, mert ott csak az számít.

2018. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 hidd el mindenkinél számít. Akár jó a külseje akár nem. Ha nem szól a "jó pasi" a csajokhoz akkor neki se lesz barátnője.
2018. júl. 1. 17:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a csajozós szövegeket, mert idétlenek és nem illenek a helyzethez, reagálni is nehéz rájuk. Egy normális ismerkedéshez nem kellenek fogások. Keress valami közös témát és arról nyiss egy beszélgetést! Bemutatkozó levélre (önéletrajzra és motivációs levélre :D) nincs szükség. Vallomás meg ismeretlenül visszataszító, írásban és szóban is.
2018. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezés, beszélgetés kezdeményezés.

Nem kell netes vallomás, se rossz csajozós szöveg.

2018. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy szituációban való kérdezéssel, amit laza, nyílt beszélgetés követ. Nem kell izzadságszagú előre kitalált csajozós szöveg, sem nyomulós bókok. A legjobb, ha életszerű a beszélgetés és nem mesterkélt.

Pl. zavarónak tartom azt, amikor valaki még csak nem is ismer, de már olyan tulajdonságokkal ruház fel, amiről nem tudom honnan a fenéből vettexD Inkább ismerkedjen nyíltan, érdeklődjön, hogy megismerje milyen vagyok a valóságban:D Ne első látásra idealizáljon.

2018. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem (legyen akár a férfi, akár a nő a kezdeményző fél), ha először baráti szinten próbáljuk megismerni egymást, csak simán beszélgetünk, szóval nem felszedni akar, hanem megismerni (nyilván később még bármi lehet a dologból). Nem kell semmi "gyönyörű vagy, első látásra beléd szerettem", "nagyon szimpatikusnak tűnsz", "nincs kedved meginni egy kávét?". Lehet, hogy csak én vagyok ezzel így, de nekem kva kínos, mikor először látok valakit életemben és a kezdeményezésére hirtelen döntenem kell, hogy most randizok vagy bármi közelebbi kapcsolatot kezdek egy kvázi idegennel, vagy ismeretlenül elutasítom, mert megijedek a helyzettől, pedig amúgy lehet, hogy igent mondtam volna, ha már jobban ismerem az illetőt. A férfi részéről pedig igénytelenségnek tartom, ha csak amiatt nyomul rám ismeretlenül, mert jól nézek ki. Ez számomra csak azt mondja el róla, hogy igazából neki mindegy, hogy egy értelmes, kedves nő vagyok, vagy egy primitív tahó, a jó seggem/mellem vagy bármi másom annyira megfogta, hogy mindenképpen kellek neki, legfeljebb egy-két dugás után kidob, ha mégsem vagyok számára szimpatikus személyiség.
2018. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Biztos nem a tipikus csajózós szövegekkel, ez sokszor inkább kínos, mint menő, kivéve abban az esetben, ha valami kreatívval áll elő, de ez nem sok embernek megy, szóval ez nem elvárás. A vallomásokat se szeretem, főleg nem ismeretlenül. Ha ismerjük egymást személyesen, akkor díjazom, ha nem neten próbálkozik, hanem élőben. Én azt szeretem, ha valaki inkább hétköznapi módon közelít, vagy egy szituációból alakul ki a beszélgetés. De teljesen mindegy, hogy mivel és hogyan szólít meg, lényeg az, hogy ne legyen erőltetett a dolog.
2018. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Őszinte leszek és lehet, hogy sok pasi értetlenül néz majd, de biztos vagyok benne, hogy a nők nagyrésze mégért. Én már eldobom az agyam a bókoktól. Komolyan már rosszul vagyok mikor egy pasi azt mondja, hogy gyönyörű vagyok, csinos vagyok stb. Meg a "Van kedved ismerkedni?" Na ezektől hanyatt dobom magam és rossz értelemben. Nem kell folyton dícsérgetni és ezzel kezdeni az ismerkedést, mivel ha aig vagy egyáltalán nem ismer a srác, akkor ez olyan légből kapottnak tűnik vagy nem is tudom én szeretem. Inkább beszélgessen velem kötetlenül, nevetessen meg, érezzem magam jól vele egyszerűen csavarja el a fejem. Akarja megismerni a személyiségemet, a gondolkodásomat, ha már annyira dícsérni akar akkor azt mondja, hogy szép a mosolyom. Jobban esik mintha azt mondaná, hogy: "Jó a segged." A másik az érintések. Az sem mindegy, hogy az ismerkedés melyik szakaszában jön elő. Pl. Múltkor elmentem barátokkal inni egyet. Nem cigizek viszont a társaság nagyrésze igen és sokan kimentek cigizni. Én bent maradtam és észrevettem, hogy a mellettem ülő srác, akit alig ismerek nagyon bámult. Ezzel természetesen semmi bajom nem volt, nézni szabad. Viszont rá 1-2 percre elkezdte simogatni a combomat. Én meg értetlenül és kissé dühösen néztem rá. Azt gondoltam magamban hogy: "Mégis mit képzel? Sosem beszéltünk egy szót sem, nem is ismer és én sem őt, akkor mégis hogy merészel fogdosni?" Szerencsére még időben abbahagyta, ha tovább folytatta volna elképzelhető, hogy erélyesebben rászólok vagy felpofozom. Természetesen még ő állt volna értetlenül a helyzet előtt és nem értette volna a felháborodásomat.

Szóval mindent a maga idejében.

2018. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pl. utcán, buliban vagy csak úgy bárhol vadidegenekkel eleve nem ismerkedek. Ha csak úgy utcán le akarna valaki szólítani, esélyes, hogy úgy megyek tovább, mintha nem is hallottam volna (rosszabb napokban visszaszólnék valami kevésbé kedveset).

Eddig az összes kapcsolatom úgy volt, hogy baráti társaságban vagy barátokon keresztül ismertem meg az illetőt. És már több hónapja, van, akinél több éve ismertük egymást, mikor összejöttünk.

Szóval nekem úgy a tökéletes, ahogy a mostani barátommal összejöttünk. 2014-ben egy baráti társaságban ismerkedtünk meg. Az egyik tag hozta. A csapat sokszor találkozik, vannak közös nyaralások, programok, stb. Aztán ott sokat beszélgettünk. Elég jól kijöttünk, mert ugyanaz a végzettségünk. Aztán 2016-ban jöttünk össze. Lehet, hogy hamarabb is lett volna valami, csak nekem volt akkor egy kapcsolatom, és emiatt nem mutatott érdeklődést felém. Végül, miután szakítottam, elmentünk kettesben ide-oda és úgy jöttünk össze.

2018. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!